#2017-07-11 04:16:30 

Koral

Użytkownik

Witam wszystkich, tak jak w temacie potrzebuję namiarów na dobry i w miarę tani hostel w Warszawie. Przede wszystkim musi być czysty i schludny, innych wymagań nie mam może poza bezpieczenstwem ale to chyba samo przez sie jest zrozumiałem. Zapraszam do odpisywanie i z góry dziekuje za pomoc.
#2017-07-11 04:40:54 

Olunia

Użytkownik

Bardzo fajny hostel który najprzyjemniej wspominam znajdziesz po tym linku - http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/. W zupełności spełnia twoje wymagania bo jest czysty i zadbany, co do bezpieczeństwa to tak jak piszesz - kwestia podstawowa nie wymagająca rozwodzenia się. W takich miejscach ja doceniam coś jeszcze, mianowicie ludzi których hostel przyciąga. Udało mi się poznać świetna ekipe, nie musieliśmy sie zakumplowywac czy cos bo wszystko przebiegalo jakos tak samo. Swietna sprawa i kazdemu zycze takich przeżyć. Pozdrawiam.
#2017-07-11 05:41:45 

Bziku

Użytkownik

Tak, wiem o czym mówisz. Jakoś tak czasem bywa ze ludzie sie odnajduja i potrafią zbudować szczególną nić porozumienia. Fantastyczna sprawa.
#2017-07-11 07:32:49 

Zalander

Użytkownik

Cześć! Czytałem kiedyś na forum że ten albo jakiś inny hostel wynajmuje apartamenty na doby ale już nie wiem czy dobrze kojarzę. Macie jakieś info na ten temat? Odpiszcie proszę bo to dla mnie szczególnie ważne teraz.
#2017-07-11 07:47:58 

Barmanka

Użytkownik

Dobrze kojarzysz :), proszę: http://mishmashhostel.com/cennik-apartamentow-na-doby/. Jeśli chodzi o apartamenty na doby Warszawa może poszczycić się chyba najbogatszą ofertą ze wszystkich polskich miast ale powiem ci że to najporządniejsze miejsce gdzie za nieduże pieniadze mozna miło spedzic czas w fajnej atmosferze. Jesli bedziesz miec pytania to pisz smialo bo jestem przedstawicielką handlową i sporo podobnych miejsc odwiedziłam także pomoge w miare mozliwości :)
#2017-07-11 10:11:12 

Zalander

Użytkownik

Super, dzięki wielkie za link :). Wiesz co, na te chwile nie mam pytan bo nic mi nie przychodzi do głowy ale jakby co to na pewno bede pytac.
#2017-07-11 13:00:27 

adamiak82

Użytkownik

Dla mnie takie miejsca zawsze przynoszą dziwne skojarzenia. Jakoś nie czułbym się komfortowo spedzajac tam czas.
#2017-07-11 14:33:47 

Barmanka

Użytkownik

Twoje skojarzenia, twoja sprawa ale wypadałoby bazować na doświadczeniach. Jakbys troche pojezdzil po innych miastach to szybko rzuca sie w oczy ze są to bezpieczniejsze i bardziej zadbane miejsca niż wiekszosc moteli czy hoteli, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015