#2017-05-31 04:09:03 

adamiak82

Użytkownik

Drodzy forumowicze, mam mały problem. Otóż w moim Renault Kangoo zaczęło szwankować zawieszenie - samochód nie prowadzi się tak dobrze jak kiedyś, komfort jazdy też zmalał, a przede wszystkim niektóre elementy zaczęły stukotać. Dowiedziałem się, że może to być awaria tylnej belki, ale chciałbym żeby potwierdził to jakiś specjalista. Jeżeli tak będzie to fajnie jakby podjął się również naprawy. Macie kogoś takiego w zanadrzu?
#2017-05-31 05:28:38 

decomposer

Użytkownik

Słyszałem, że w Świdnicy jest dobry warsztat, gdzie zajmują się takimi awariami. Z tego co pamiętam to jest to tylnabelkapolska.pl, więc może warto dowiedzieć się czegoś o nich. Sam nie korzystałem, ale słyszałem dobre opinie od kolegów.
#2017-05-31 05:50:46 

Zulus

Użytkownik

Faktycznie te objawy pasują do awarii belki, ale możesz jeszcze sprawdzić stopień zużycia opon oraz określić jaki jest to dźwięk. Przy problemach z tylną belką dźwięk ten jest metaliczny.
#2017-05-31 06:30:54 

adamiak82

Użytkownik

Opony faktycznie są dość zużyte, a nie tak dawno wymieniałem je na nowe, a dźwięk to ciężko mi określić, bo nie jestem jakimś specjalistą, ale może i jest on metaliczny.
#2017-05-31 06:56:37 

Zulus

Użytkownik

To na pewno problemy z belką. Poszukaj odpowiedniego warsztatu, bo w niewielu miejscach naprawią Ci to dobrze. Ale nie załamuj się:)
#2017-05-31 09:41:00 

Zalander

Użytkownik

Tak, nie ma się co załamywać, gdyż regeneracja belki w Renault Kangoo wcale nie jest taka problematyczna. Ja swoje naprawiłem właśnie w warsztacie, o którym wspomniał kolega. Miejmy nadzieję, że wystarczy regeneracja, a nie będzie potrzebna wymiana całej belki. Najczęściej awarii ulegają łożyska igiełkowe i stawiam, że to właśnie z nimi jest problem, ale nigdy nie wiadomo co do końca siedzi w zawieszeniu. Szczególnie, że na polskich drogach francuskie auta naprawdę dostają nieźle w kość. Super się nimi jeździ, ale niestety nie nadają się na nasze drogi. Wracając do naprawy, sprawdź sobie jeszcze link do strony tej firmy, gdzie opisują właśnie ten model auta - https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-renault/renault-kangoo/. Tam na pewno znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań.
#2017-05-31 11:11:45 

adamiak82

Użytkownik

Dzięki Panowie za pomoc! Chyba udam się właśnie do nich, choć nie ukrywam, że dzieli mnie od tego warsztatu kilkadziesiąt kilometrów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015