#2017-04-04 01:04:14 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Jestem raczej dużym facetem z dużym apetytem na…jazdę motocyklową. Wiadomo, że nic chciałbym się pokazywać na mojej maszynie w kolorowych koszulkach polo, czy spodenkach. A własnie te ubrania bez problemu w moim rozmiarze dostaje. Chciałbym w końcu ubrać coś motocyklowego, może wiecie gdzie można kupić duże rozmiary takich ubrań?
#2017-04-04 03:51:28 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Też miałem ten problem i są dwa sposoby na jego rozwiązanie. Pierwszy zdecydowanie zbyt długi do realizacji to po prostu zrzucić parę kilo, a drugi to zajrzeć do tego sklepu http://www.motocyklowysklep24.pl/ i kupić co tylko dusza zaprganie. Są tam ubrania motocyklowe w każdym rozmiarze i w każdym fasonie, również na nas duzi panowie…
#2017-04-04 04:40:04 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Ekstra info, oby dzisiaj same takie newsy się pojawiały…
#2017-04-04 06:23:06 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

Ja akurat takiego problemu nie mam, ale wiem, że sporo kolegów motocyklistów ma. Ostatnio podczas zlotu właśnie na ten teamt rozmawialiśmy i chyba wszyscy zaopatrują się w tym sklepie. Ja kupuje w nim zupełnie inne rzeczy…, ale oczywiście też związane z motocyklami…
#2017-04-04 08:12:17 

Voyciechowsky

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Gdańsk

Wiek: 42

Motocykl to cały czas inwestycja i w samą maszynę i w samego siebie. Ubrania, plakietki, czapeczki i tak dalej i tak dalej. Każdy motocyklista ma ogromna frajdę z tego, że może je kolekcjonować. Życie motocyklisty to kultura, która każdego roku przybiera na sile. Coraz wiecej młodych ludzi się tym pasjonuje…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015