#2017-02-23 00:12:25 

adamiak82

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym Was poprosić o pomoc w odnalezieniu jakiegoś fajnego sklepu internetowego, w którym można kupić filtry do ekspresu do kawy. Mam spore problemy z odnalezieniem jakiś ciekawych opcji i tak uznałem, że najrozsądniej będzie napisać na internecie i może ktoś z Was mi coś dobrego poleci. Bo jednak tak to mogę przeglądać i przeglądac różne oferty, stronki i nie mogę nic znaleźć ;/ liczę na Was!
#2017-02-23 00:57:07 

decomposer

Użytkownik

Serio kolego masz problem z odnalezieniem filtrów do kawy? xD przecież to jest chwila moment szukania na internecie, lol. Ktoś tu chyba jest leniwy po prostu :P
#2017-02-23 03:48:17 

Bziku

Użytkownik

Ja mogę Ci pomóc.. kupiłem sobie bardzo dobry filtr do ekspresu, oryginalny z tej stronki internetowej: http://filtrosfera.pl/filtr-do-ekspresu-cisnieniowego-krups-f088-oryginalny i bardzo mogę go polecić. Smak kawy po zamontowaniu jest dużo leszpy, bo filtr jednak wszystko zbiera, zanieszczyszczenia, chlor, kamień, metale ciężkie itp. kawa jest o wiele smaczniejsza i co najważniejsze, potem przynajmniej wiadomo, że nie wypiło się czegoś niedobrego itp.
#2017-02-23 06:05:48 

Zalander

Użytkownik

Dla mnie filtr do ekspresu to naprawdę wielka konieczność, bo mamy wodę ze stduni i jednak choć jest pyszna to nigdy nie wiadomo co w niej jest. Taki filtr przynajmniej chroni mnie i najbliższych przed potencjalnymi chorabami i zarazkami.. też mam filtr ze strony filtrosfera.pl i jednak jestem bardzo z niego zadowolony. Od dawna szukałem po licznych stronkach i uznałem, że zgłoszę się do nich, bo jednak mają konkurencyjne ceny i fajnie i przejrzyście wszystko u nich na stronce jest rozpisane
#2017-02-23 08:00:00 

Zulus

Użytkownik

NO jak kawa z ekspresu to tylko i wyłącznie trzeba użyć filtru. Jak coś to będę wiedział gdzie dla siebie tez kupić. Fajna stronka, wszystko przejrzyście rozpisane i co najważniejsze, jednak mają tam fajne ceny.
#2017-02-23 08:39:31 

Voyciechowsky

Użytkownik

Faktycznie przejrzałem ich ofertę i robia filtry dla wielu urządzeń i od dawna się tym zajmują, więc przynajmniej wiadomo, że są bardzo doświadczeni i nie kupi się bubla. Wolę zawsze wcześniej sprawdzić firmę niż potem żałować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015