#2017-02-08 01:22:24 

Emmeth

Użytkownik

Cześć! Mam dużą kuchnię i jadalnię. I chcę teraz kupić nowoczesny stół do jadalni. Nie musi być koniecznie brazowy. ;) Czy ktos cos może mi polecic? No i żeby też nie kosztowało zbyt wiele :P
#2017-02-08 04:17:32 

iMmAnIs

Użytkownik

Pamietaj o tym, ze jak kupujesz cokolwiek do domu to musisz zastanowic się czy będzie to dobrze współgrało z reszta elementów, które już sa w domu, lub jezcze planujesz kupic bo w innym wypadku może się okazac, ze efekt jest słaby no i wywalone zostały pieniądze w błoto.
#2017-02-08 06:53:44 

adamiak82

Użytkownik

Ja tutaj kupowalem sobie stół http://meblex-rawicz.pl/category/stoly ale ja kupowalem ławostół do salonu. Ladnie wyglada no i ma praktyczną połkę pod spodem jeszcze. Wiec w sumie spoko. Bo jeśli chodzi o nowoczesne stoły to zawsze tez trzeba zwrocic uwage czy mebel naprawde jest praktyczny. Co jeśli jest ładny, skoro zajmuje bardzo duzo miejsca? a ktos tego miejsca np. wogole niema bo np. mieszka w mieszkaniu. Wiec trzeba to dobrze przemyślec.
#2017-02-08 09:44:21 

wolnawiola

Użytkownik

No tą firmę Meblex Rawicz to ja znam, bo u niej tez zamawiałam przez neta. Oni maja darmową dostawę od 1500 no i poza tym ładne meble systemowe, które pokochałam prawie ;P heh
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015