#2017-01-30 18:38:18 

iMmAnIs

Użytkownik

Kochani, wstyd się przyznac dobiegam pięćdziesiatki i moje libido spada tak sobie mysle, co to będzie po sześćdziesiątce, może zacząć brać jakieś nieszkodliwe leki, słyszałem ostatnio o leku Permen King, ze wzmaga erekcje, czy to prawda możecie coś powiedzieć?
#2017-01-30 20:45:07 

wolnawiola

Użytkownik

Znam facetów dużo starszych od ciebie i nie narzekaja na erekcję, może mało sypiasz, dużo pracujesz, masz jakieś kłopoty w pracy, wyeliminuj czynniki stresujące a potem zobaczysz czy potrzebne będą ci leki wspomagające, po co się faszerowac chemią.
#2017-01-30 21:52:19 

iMmAnIs

Użytkownik

faktycznie dużo pracuje, ale wiecie własna firma, wszystkiego trzeba dopilnować, a w domu narzekająca żona ze mnie nigdy nie ma i jeszcze małe dzieci, bo nie wspomniałem ze mam młodą żonę
#2017-01-30 23:27:35 

adamiak82

Użytkownik

Nie ma się co łudzić, po pięćdziesiatce libido spada, a jeśli idzie o lek Permen King wcale nie jest szkodliwy, możesz sobie o nim poczytać na http://potency-pills-rank.pl/produkty/permen-king/, powstał on na bazie składników roslinnych, jak l-arginina poprawiająca krążenie krwi, żeń-szeń który poprawia witalność i zwalcza stres oraz wzmaga potencję, trzeba go tylko stosowć przez ok. 8 tygodni i odpowiednio dawkować. Zreszta o wszystkim poczytasz na podanej stronie.
#2017-01-31 01:29:20 

Olunia

Użytkownik

Dobra dobra zawsze są jakieś skutki uboczne, nie ma leków zdrowych ze tak powiem, może nie wszyscy to od razu odczuwaja więc lepiej dokladnie poczytac ulotke albo spytac farmaceuty oradę.
#2017-01-31 03:05:41 

decomposer

Użytkownik

a ja tam jestem zadowolony z tego leku, stosuje Permen King regularnie, tak jak jest na ulotce i moje libido jest stale takie same, nie muszę uważać czy wziąłem tabletkę przed stosunkiem, jak to bywa z niektórymi lekami, polecam
#2017-01-31 05:58:17 

Voyciechowsky

Użytkownik

No wiesz, ale z tego co wiem to jest to strona rankingu produktów Potency-Pills-Rank i jak komuś nie służą tabletki Permrn King to może porównać sobie ranking róznych srodków na potencje i w razie czego wybrać cos innego.
#2017-01-31 08:08:56 

iMmAnIs

Użytkownik

Fajny ranking i muszę przyznac ze chyba się zdecyduje jednak na permen king, żona mówi ze żeńszeń jeszcze nikomu nie zaszkodził, do widzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015