#2016-12-28 05:38:08 

Zulus

Użytkownik

Zwracam się do właścicieli/kierowników małych i średnich przedsiębiorstw. Czy ktoś z was stosuje w swojej firmie rozwiązania ERP Optima? Jeśli tak, to co sądzicie? Warto w to zainwestować? Dopiero niedawno się pierwszy raz z nimi zetknąłem i w teorii wszystko brzmi całkiem prosto, ale ja jestem informatycznym beztalenciem (pisanie postów na forum to szczyt moich umiejętności). Nie wiem, czy będę w stanie faktycznie wykorzystać wszystkie możliwości tego programu, a nie uśmiecha mi się zatrudniać specjalnie po to informatyka.
#2016-12-28 08:29:17 

Limonka

Użytkownik

W mojej firmie to jest bardzo szeroko stosowane. My przez to prowadzimy księgowość i zarządzamy magazynem przede wszystkim, ale tak naprawdę to jeszcze się uczymy tych nowych funkcji. Jak kupiliśmy pakiet to na początku było raczej trudno ale ostatecznie trochę się pomęczyliśmy i teraz wszystko działa jak najbardziej sprawnie. Moim zdaniem bardzo to ułatwia zarzadzanie firmą.
#2016-12-28 11:02:39 

Zalander

Użytkownik

A po co się tak męczyć z ogarnianiem tego programu? Sprawdźcie sobie na tej http://www.wieza.pl/oprogramowanie/erp-optima.html stronie informacje o firmie, która po prostu za was to wszystko załatwi i dopasuje do konkretnych warunków przedsiębiorstwa. Jestem zwolennikiem najprostszych rozwiązań, bo to oszczędza mój cenny czas. Generalnie mi to firma załatwiła w Warszawie, ale pewnie też prowadzą konsultacje zdalnie, także po prostu się do nich odezwij kolego.
#2016-12-28 13:44:10 

Bziku

Użytkownik

Tak szczerze mówiąc to nie pomyślałem, żeby angażować w to zewnętrzną firmę i fak faktem początki nie były łatwe… Ale z zasady jestem bardzo zadowolony z programu odkąd go zrozumiałem. Najbardziej mi się podoba, że w sumie wszystko tam jest zautomatyzowane, wystarczy, że kliknę i dostaję na przykład raport ze sprzedaży, zamiast się upraszać księgowej, która by zaczęła przez pół godziny przewracać jakieś kartki w segregatorze
#2016-12-28 15:41:38 

Zulus

Użytkownik

Dziękuję za wskazówki, cieszę się, że wszyscy się wyrażają na plus o tym programie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015