#2016-12-22 05:26:50 

Emmeth

Użytkownik

witam wszystkich… zastanawiam się, ile płacicie za usługi dobrego detektywa? Czy stawki są duże? Wiadomo, że zależy mi na jak najlepiej wykonanej usłudze i profesjonalizmie, ale z drugiej strony, nie chciałbym za bardzo przepłacać. Jakie są w ogole sposoby rozliczen z taka agencja detektywistyczną??
#2016-12-22 07:50:54 

adamiak82

Użytkownik

z tego co wiem to są dwa sposoby. Płacisz albo za konkretną usługę w całości, albo według stawki pracy za godzinę. Wynajmowałem detektywa do spraw gospodarczych i płaciłem za usługę, stawka nie była jakaś porażająco duża, jak najbardziej mi się to opłacało. Pamiętaj, że każdy dobry detektyw cennik ma jasno i przejrzyście ustalony, nie daj się na tym złapać.;)
#2016-12-22 10:18:50 

Maka

Użytkownik

a ja radzę zapoznać się u samego źródła. Popatrz sobie na przykład tutaj http://www.detektywipl.pl/cennik.html - ja potrzebowałam detektywa do sprawy rozwodowej i też bałam się cennika, ale okazało się, że niepotrzebnie. Usługi świetnej jakości, cicho i profesjonalnie, a wcale nie kosztują majątku. Polecam zdecydowanie.;) dobry detektyw cennik też niczego sobie.:D
#2016-12-22 12:31:55 

wolnawiola

Użytkownik

Ja też znam to biuro i mogę polecić.;) poza tym zawsze należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Ktoś już wspomniał, kiedy kontaktujesz się w sprawie ustalenia umowy, musisz usłyszeć jak najwięcej jak najszerszych informacji i o standardzie działania, i o cenniku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015