#2016-12-20 01:49:22 

mariannaXXX

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Dzień dobry Państwu! Od jakiegoś czasu firma w której zarządzie zasiadam (nie wdając się w szczegóły branży itp., bo nie wniosłoby to zbyt wiele do sprawy) planuje zainwestowanie sporej sumy pieniędzy w zupełnie nowy obiekt o zastosowaniu przemysłowym. Wydatek będzie nie mały, a ryzyko popełnienia błędu duże, więc szukamy obecnie kogoś, kto ma doświadczenie w takich „większych” realizacjach i byłby w stanie doradzać nam na etapie planowania oraz konkretnego spinania budżetu. Jeśli ktoś z Państwa też korzystał z takiej pomocy, to chętnie się dowiem, skąd ją uzyskał.
#2016-12-20 03:55:04 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Radzę się zgłosić do instytucji samorządowych albo w ogóle do nadzoru budowlanego. Jak dla mnie to powinni pomóc, bo jednak każda inwestycja duża na terenie to jest pożytek dla całej społeczności lokalnej, nie uważa pani? Ja bym chyba właśnie tak zrobił na pani miejscu.
#2016-12-20 05:30:38 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Jeśli potrzebny jest konkretny podwykonawca-konsultant, to mogę z doświadczenia polecić https://www.amc.net.pl. Zajmowali się doradztwem technicznym i finansowym kiedy ja budowałem drugą fabrykę i musze przyznać, że się wykazali 100procentowym profesjonalizmem. Jestem przekonany że mój wydatek na ich usługi był niczym w porównaniu z kwotą jaką mi się udało zaoszczędzić dzięki ich pomocy. Naprawdę uważam, że warto inwestować w fachowców już na samym początku.

#2016-12-20 07:44:14 

mariannaXXX

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

A wie Pan, jak cenowo?
#2016-12-20 08:12:50 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Bardzo indywidualne mają podejście do klientów, także radzę się po prostu z nimi skonsultować i dogadać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015