#2016-12-05 08:32:23 

Ennariel

Użytkownik

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie otwarcie własnego sklepu odzieżowego, w którym sprzedawałabym modną odzież casualową. Chciałabym, żeby były to ubrania przeznaczone głownie dla młodych osób lub młodych duchem, które lubią odzież wygodną i nawiązującą do aktualnych modowych trendów. Czy myślicie, że to dobry pomysł i czy jest to opłacalny biznes?
#2016-12-05 09:35:48 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie otwarcie własnego sklepu odzieżowego, w którym sprzedawałabym modną odzież casualową. Chciałabym, żeby były to ubrania przeznaczone głownie dla młodych osób lub młodych duchem, które lubią odzież wygodną i nawiązującą do aktualnych modowych trendów. Czy myślicie, że to dobry pomysł i czy jest to opłacalny biznes?
#2016-12-05 10:27:51 

Barmanka

Użytkownik

A ja uważam, ze warto otworzyć sklep z nowymi ubraniami, które spodobałyby się klientom ze względu na swój nowoczesny design, wygodę oraz atrakcyjne ceny. Tego rodzaju odzież można znaleźć w dobrych hurtowniach odzieży, które w oparciu o bieżące zapotrzebowanie ciągle aktualizują oraz poszerzają swoją ofertę artykułów. Miejscem, w którym znajduje się jedna z godnych polecenia hurtowni odzieżowych jest Wólka Kosowska hurt to jedyny rodzaj sprzedaży, jakim się ona zajmuje. W swojej ofercie posiada m.in. modne damskie bluzki, tuniki, sukienki, narzutki, marynarki oraz swetry. Dla meżczyzn oferuje np. szeroki wybór spodni, czapek, bluz i swetrów, a dla dzieci – rózne leginsy, kamizelki, bluzy, spodnie czy sukienki. Ponadto oprócz odzieży hurtownia posiada w sprzedaży obuwie oraz bieliznę.
#2016-12-05 11:49:25 

Koral

Użytkownik

Ja własnie kojarzę tę hurtownię jako internetową hurtownię bielizny damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Jest to solidna firma, która oferuje dobry jakościowo towar w korzystnych cenach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015