#2016-12-05 06:38:29 

decomposer

Użytkownik

Słuchajcie, chyba mi już po prostu odbija. Od dwóch dni staram się zacząć moją pracę magisterską z pedagogiki (dokładnie pedagogika wczesnoszkolna) i nie mogę w ogóle ruszyć. Co gorsza, łapię się na tym, że siedząc przed komputerem, robię zupełnie inne rzeczy niż powinienem. Macie jakiś super sposób na twórczą zawiechę? Bo naprawdę nie wiem, co zrobić, a termin mnie goni…
#2016-12-05 08:26:21 

KasiaWiech

Użytkownik

Wszystko zależy od ciebie. Albo bierz się do roboty sam, albo skorzystaj z pomocy w pisaniu pracy magisterskiej. To nie jest obecnie takie drogie, a ofert w sieci pełno. Innego rozwiązania nie ma. Możesz jeszcze co najwyżej oblać studia.
#2016-12-05 09:39:41 

Kambii

Użytkownik

Korzystanie z pomocy wcale nie jest takie złe. Dużo się je demonizuje i w ogóle, ale to nieprawda, że nie warto. Ja korzystałem z oferty pisania pracy licencjackiej z pedagogiki i powiem ci, że wcale nie żałuję. Praca jest właśnie taka, jaka miała być, a ja bym w życiu takiej po prostu nie napisał. Zatrudniają dobrych ludzi – wierz mi.
#2016-12-05 11:40:42 

decomposer

Użytkownik

Dlaczego od razu zakładać, że zamierzam oblewać? Napisałam tylko, że mam dość swojej pracy i nie wiem, jak ją ugryźć. Z tą pomocą przy pisaniu w sumie to chyba nie taki głupi pomysł. Mam znajomego, który chciał sobie taką załatwić, i jest wdzięczny, że mógł gdzieś zobaczyć ile kosztuje praca inżynierska w jego temacie. Wspominał, że chyba się skusi. A ja? Jeszcze nie wiem. Chociaż za parę dni mogę stać się porządnie zdesperowany ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015