#2016-11-06 11:59:58 

Limonka

Użytkownik

Cześć! Jestem tutaj nowa, więc może najpierw się przedstawię i opowiem o sobie. Od 5 lat pracuję w tej samej dużej firmie i zajmuje się wystawianiem faktur, rachunkowością i ogólnie można powiedzieć, że finansami. Do tej pory lubiłam moją pracę, jednak od pewnego czasu bardzo mnie nudzi… Czuję, że chciałabym robić w życiu coś innego i realizować swoje hobby. Od dawna marzę o podróżowaniu, jednak wciąż boję się podjąć ostateczną decyzję i odejść z pracy. Był ktoś z Was może w takiej sytuacji?
#2016-11-06 14:22:42 

adamiak82

Użytkownik

Jeśli masz plan na siebie i czujesz, że marnujesz się w robocie to moja rada jest jedna – zrezygnuj!!! Pracę zawsze znajdziesz a teraz jest najlepszy czas, żebyś spełniała swoje marzenia i robiła to na, co masz ochotę. Wiem, co mówię, bo sam kiedyś odszedłem z korporacji, żeby zająć się swoją pasją i dziś jestem najszczęśliwszy na świecie!
#2016-11-06 16:07:36 

Voyciechowsky

Użytkownik

Dobry plan pod warunkiem, że wiesz co robić. Dokąd chciałabyś podróżować i za co żyć?
#2016-11-06 18:12:54 

Limonka

Użytkownik

Mam odłożone pieniądze na ten cel. Fascynuje mnie Europa Wschodnia i myślę, że właśnie tutaj zaczęłabym podróż. Chciałabym zrobić sobie w przerwę w pracy jedynie na rok i potem wrócić
#2016-11-06 18:46:58 

Maka

Użytkownik

Wszystko super, ale wiesz, że potrzebne są chociażby wizy na Białoruś? Mam na myśli czy jesteś przygotowana do takiego wyjazdu czy po prostu chcesz iść na żywioł?
#2016-11-06 19:25:23 

Limonka

Użytkownik

Wolę raczej spontaniczne wyjazdy, więc i w taką podróż chciałabym się wybrać i zobaczyć, co się wydarzy, bez planowania, tylko z plecakiem.
#2016-11-06 20:16:42 

Zelda

Użytkownik

Koniecznie wybierz się na taką podróż!!! Uważam, że każdy w życiu powinien chociaż raz zrobić coś takiego. Ja tak pojechałam do Azji a wizę do Chin załatwiłam bardzo szybko, dzięki stronie expowiza.pl/, więc nie wahaj się tylko pakuj plecak i jedź!
#2016-11-06 21:21:13 

Zalander

Użytkownik

Popieram, jak najbardziej! Sam od dawna podróżuję tylko z plecakiem, rzuciłem pracę za biurkiem już dawno i to była najlepsza decyzja. Obecnie dorabiam sobie w kraju, w którym akurat przebywam i to naprawdę super przygoda. Spełniaj swoje marzenia, póki masz czas :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015