#2016-10-27 02:22:34 

wolnawiola

Użytkownik

Mam dopiero 22 lata, ale tak się złożyło, że jeszcze nigdy nie miałam robionego badania USG. Zlecił mi je wykonanie lekarz rodzinny, ponieważ chudnę bez przyczyny, a jem tyle, co zawsze. Do tego mam ciągle ponury nastrój i ciągle nawracające bóle głowy. Jak wygląda takie badanie USG?
#2016-10-27 03:48:33 

Olunia

Użytkownik

Badanie USG jest badaniem bezpiecznym i nie ma żadnych nieprzyjemności z nim związanych. Po prostu lekarz będzie Ci jeździł taką głowicą po brzuchu. Ale na pewno przed takim badaniem powinnaś wypić większą ilość wody, aby brzuch był pełny. Ja robiłam badanie USG w Krakowie, jak byłam u ginekologa. Na szczęście wszystko było dobrze i pewnie u Ciebie też tak będzie.
#2016-10-27 06:23:27 

Emmeth

Użytkownik

A mnie się wydaje, że powinnaś się raczej udać do dobrego neurologa, ponieważ te nawracające bóle głowy są wskazaniem do wizyty u takiego lekarza. Wykona Ci on dodatkowe badania, dzięki którym będzie mógł określi skąd te bóle głowy.
#2016-10-27 07:48:57 

Barmanka

Użytkownik

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Bóle głowy to poważny problem, a szczególnie te nawracające, dlatego idź z tym do neurologa. Powinnaś poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do takiego lekarza. Dzięki temu będziesz miała pewność, czy nic poważnego Ci nie dolega. A z tym chudnięciem to nie wiem, co może być przyczyną.
#2016-10-27 08:19:15 

iMmAnIs

Użytkownik

Ja proponowałbym również sprawdzenie gruczołu, jakim jest tarczyca. Wiem, że jak coś jest z tarczycą związane, to się chudnie. Dlatego lepiej też się wybierz do dobrego endokrynologa, bo to może być bardziej niebezpieczne, niż się wydaje
#2016-10-27 09:19:04 

wolnawiola

Użytkownik

Dziękuję Wam za rady. Na pewno z nich skorzystam, a lekarz rodzinny zlecił mi już badania na tarczycę, ale czekam właśnie na odebranie wyniku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015