#2016-09-22 00:32:46 

Emmeth

Użytkownik

Witam wszystkich. Piszę tutaj bo nie wiem gdzie szukać porad w tej sprawie. Jakiś czas temu uległem wypadkowi samochodowemu nie z mojej winy. Niestety, firma ubezpieczeniowa odmówiła mi wypłacenia odszkodowania mimo że wszystko wskazuje że powinienem je dostać. Do kogo mogę się z tym zwrócić?
#2016-09-22 01:49:56 

wolnawiola

Użytkownik

Jest sporo firm które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań od firm właśnie w takich przypadkach gdzie firma nie wypłaciła świadczenia. Powiem ci tak, jeżeli nie czujesz się na siłach żeby latać po sądach i udowadniać że racja jest po twojej stronie to zleć to takiej firmie ;) Oni mają większą siłę przebicia i prędzej coś załatwią w tej sprawie ;)
#2016-09-22 02:23:45 

iMmAnIs

Użytkownik

Polecam wejść na stronę invicte.pl/ i zobaczyć ich ofertę. Prawa jest taka że firmy ubezpieczeniowe nie boją się osób prywatnych bo mają w swoich szeregach prawników którzy zrobią wszystko żebyś tego odszkodowania nie dostał. Firmy taka jak ta którą podałem walczy właśnie po to żeby nie ograbiać ludzi z pieniędzy które im się należą ;)
#2016-09-22 03:59:24 

Olunia

Użytkownik

Korzystałam kiedyś z usług takiej firmy i jestem zadowolona. Co prawda nie udało się uzyskać takiej kwoty o jakiej myślałam ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolona. Nie dość że w miarę szybko wszystko zostało załatwione to tak naprawdę wgl w tym nie uczestniczyłam ;)
#2016-09-22 05:20:23 

Limonka

Użytkownik

Ja ci powiem że czasem z tymi firmami to aż szkoda słów. Płacisz co miesiąc składki właśnie po to żeby w razie wypadku mieć jakieś pieniądze i żeby ogarnąć na spokojnie wszystko to nawet jak wszystko perfidnie wskazuje na winę osoby trzeciej to oni i tka beda ci robić problem żeby wypłacić świadczenie. Przechodziłam przez to i następnym razem od razu idę do takiej firmy, jak chcą walczyć to chociaż z równym sobie.
#2016-09-22 07:01:56 

Emmeth

Użytkownik

Dokładnie! Chodzi o to że próbowałem już odwoływać się od decyzji, dzwonić, pytać ale niestety nic nie pomaga. Doznałem sporego urazu i nie zamierzam zostawić tak tego bez reakcji. Mam nadzieję że uda się coś wywalczyć ;)
#2016-09-22 08:07:10 

iMmAnIs

Użytkownik

I bardzo dobrze, zgłoś się do firmy o której pisałem wyżej to na pewno uda się załatwić to z korzyścią dla ciebie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015