#2016-09-09 00:39:44 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Hej wszystkim. Mam takie pytanie jak w temacie, szukam jakiegoś sprawdzonego dostawcy takich rzeczy. Interesują mnie szafki metalowe, takie standardowe jak można spotkać w praktycznie każdej szatni ;) Jeżeli macie kogoś dobrego i sprawdzonego to czekam na informację :)
#2016-09-09 01:18:42 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Ostatnio zamawiałem sejf gabinetowy od takiej firmy która w swojej ofercie ma właśnie takie szafki i wiele wiele więcej. Wysyłam ci namiary na pw, mam też numer do przedstawiciela handlowego tej firmy a z nim zawsze łatwiej dogadać szczegóły i ewentualnie naciągnąć go na jakiś rabacik :D
#2016-09-09 02:18:49 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: NY

Wiek: 99

Polecam wejść na stronę polskie-szafy-metalowe.pl i tam zobaczyć. Oferta jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia ale w ofercie firma ma chyba wszystko co może się przydać do prowadzenia działalności. Zamawiałam u nich szafki na ubrania bhp i jestem zadowolona bo są to naprawdę trwałe i dobre szafki ;)
#2016-09-09 05:06:37 

Emmeth

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Wrocław

Wiek: 34

Ostatnio wpadła mi na tej stronie w oko szafa myśliwska a że szukałem jej bardzo długi czas to zdecydowałem się zamówić od razu :D Powiem wam tak, wykonanie tego oraz jakość materiałów mówi sama za siebie. Szafki są masywne, dobrze trzymają się podłoża i są bardzo wytrzymałe ;) Polecam każdemu.
#2016-09-09 06:07:41 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

O proszę, trafiłam tutaj całkiem przypadkowo ale już widzę że trochę ułatwicie mi życie bo właśnie szukałam takich szaf na wyposażenie warsztatu. Moja firma otwiera właśnie serwis samochodowy a ja zostałam wyznaczona do zrobienia kosztorysu oraz zamówienia odpowiedniego sprzętu :D
#2016-09-09 07:49:05 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Super, właśnie czegoś takiego szukałem, z tego co widziałem to mają naprawdę duży wybór a sprzęt wydaje się być solidny i godny polecenie. Szkoda tylko że nie ma żadnych cen bo tak to bym wiedział na jaki wydatek muszę się przygotować a tak to w ciemno biorę :D
#2016-09-09 08:10:10 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: NY

Wiek: 99

Wyślij do nich maila albo po prostu zadzwoń i dowiedz się ile coś takiego może kosztować. Wszystko zależy ile tego potrzebujesz bo jak wiadomo, im więcej tym taniej ;) W razie jak byś chciał ten numer to się odezwij.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015