#2016-09-05 00:24:52 

KasiaWiech

Użytkownik

Witam użytkowników. Kłaniam się nisko. Interesuje mnie kwestia stomatologiczna, konkretnie możliwość wykonania implantów. Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego. Mieliście może okazję też tak w siebie inwestować? Możecie coś podpowiedzieć? Będzie mi bardzo miło, jeśli się podzielicie swoimi wrażeniami. Trochę obawiam się wizyty u stomatologa. Pozdrawiam
#2016-09-05 03:03:34 

adamiak82

Użytkownik

Witaj. Strach przed dentystą jest dość typowy, ale nie ma tego złego, dlatego ja bym mimo wszystko poszedł skontrolować stan uzębienia i działał. Co do implantów to znalazłem fajny gabinet stomatologiczny, podaję namiar bajkodent.pl/stomatologia-estetyczna-poznan/ możesz sobie sprawdzić. Ceny implantów są różne, ale bez przesady nie są najdroższe. Nie ma co się negatywnie nastawiać. Polecam najpierw wszystko sprawdzić.
#2016-09-05 03:30:38 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Witam państwa. Ja jakiś czas temu miałam robione implanty konkretnie trzy. Nie żałuję, bo czuję się jakbym miała swoje własne zęby. Dlatego poradziłabym, aby takiego specjalistę od stomatologii odwiedzić jak najszybciej. Wtedy ustalisz co ci jest potrzebne, może w twoim przypadku egzamin zda na przykład proteza częściowa? Różne są sytuacje, dlatego na twoim miejscu bym najpierw się przebadała.
#2016-09-05 06:12:30 

..:zazdrosna:..

Użytkownik

Ja tam jestem sceptycznie nastawiona do implantów
#2016-09-05 08:44:48 

decomposer

Użytkownik

Hej, a ja nie. Implanty są super, wcale nie są drogie jak tu się niektórzy wypowiadają. A poczucie jest nieporównywalne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015