#2016-08-30 00:19:46 

KasiaWiech

Użytkownik

Cześć. Szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z ubraniami ;) sporo ich już przejrzałam i ogólnie poznałam w swoim życiu, ale jednak na chwilę obecną szukam nowych opcji. Może Wy będziecie coś potrafili mi doradzić? W sensie, jaki sklep sobie przejrzeć? ;) Na pewno w zanadrzu ktoś z Was ma sklep w którym kupowaliście kiedyś jakąś część garderoby ;) Prosiłabym o jakieś fajne Wasze typy ;) Mogę na Was liczyć?
#2016-08-30 00:39:48 

..:zazdrosna:..

Użytkownik

Ja polecam sklep online z ubraniami Takeshy Kurosawa ;) tam mają dopiero wypasione ciuchy.. ;) kupiłam tam swojemu mężowi ubrania i mega jestem zadowolona z tego jak się prezentuje :D wg mnie bardzo stylowo i trendy ;) widać dużą różnicę na tle takich typowo ubranych polaków ;p
#2016-08-30 02:02:26 

mariannaXXX

Użytkownik

Ja niedawno kupiłam sobie torebkę Liu Jo i przyznam szczerze, że jestem nią zachwycona ;) mega się jaram, bo choć zapłaciłam za nią pewną sumkę, to w ogóle nie mogę powiedzieć, że żałuję. Ba, wręcz przeciwnie – taki zakup będzie doskonały na długi, długi czas. Już mnóstwo moich znajomych mnie zaczepiło, gdzie kupiłam sobie taką torebkę ;)
#2016-08-30 02:48:08 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Ja polecam sukienkę Elisabetta Franchi, która jak dla mnie, jest niesamowicie markowa i w dobrym guście. Od dawna polowałam na taką sukienkę do domu i w tym sklepie internetowym dopiero do niej dotarłam. Gorąco polecam.. to jest naprawdę super sprawa, ubrać się w taką suknie i wyskoczyć ze znajomymi na bal, czy inną uroczystość.
#2016-08-30 05:14:43 

Bziku

Użytkownik

No proszę, wszedłem sobie na ten sklep loretti.pl i musze przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Takie włoskie ubrania prezentują się naprawdę genialnie. Szkoda, że mam teraz sporo wydatków bo zdecydowanie urozmaiciłbym swoją garderobę nowymi ubraniami.
#2016-08-30 07:56:45 

wolnawiola

Użytkownik

o wow, ale super ubrania tutaj podlinkowaliście.. nawet nie wiedziałam, że jest taki fajny sklep, który sprzedaje tego typu ubrania. Kobiecie ubrania to już w ogóle z tej stronki jakaś bajka.. ile bym oddała, żeby mieć szafę z takimi ubraniami. Ale nie wiem czy będę miała na to odpowiednią ilość pieniędzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015