#2016-08-17 22:44:43 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Cześć! Mam niewielką firmę, która działa w Warszawie. Mamy sporo nowych osób, które widzę, że niekoniecznie odnajdują się w naszym zespole, przez co też i wiadomo, efekty pracy nie są takie, jakie człowiek by chcial. Od starych pracowników wiem, że ci nowi nie próbowali się specjalnie nawet zintegrować (nie wiem,c zy to po prostu taka osobowość, czy też nieśmiałośc). Wiadomo, przydałaby się jakaś okazja, przy której mogliby poznać się wszyscy nawzajem i może w końcu zawiązała jakaś bliższa relacja i współpraca. Pytanie tylko co im zorganizować? Paintball? Wyjście jakieś, czy co?
#2016-08-18 01:36:20 

Maka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Iława

Wiek: 18

Hej! Szczezre powiedziawszy, to trochę słabo, jak nowi nie chcą się integrować z własnej woli. Może i rzeczywiście są nieśmiali. A tak, jaby była jakaś impreza, może i z porcentami, to wtedy gadka lepiej by się kleiła :)
#2016-08-18 02:58:02 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Cześć! Nie wiem, czy akurat z procentami to najlepsze rozwiązanie, ale zdecydowanie możesz skorzystać z jakiejś agencji, która w Warszawie organizuje imprezy dla firm. Oni na pewno będą wiedzieli, jak ten cel osiągnąć. Kluczem tylko powiedzieć, czego oczekujecie od takiej imprezy :)
#2016-08-18 05:38:05 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

No oczekuję przede wszystkim tego, żeby się nowi zgrali z resztą :) Bo dziewczyny i chłopaki w firmie to naprawdę w porządku ludzie i dużo mogą razem osiągnąć, jeśli tylko świeża krew będzie chciała współgrać.
#2016-08-18 07:25:28 

Voyciechowsky

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Gdańsk

Wiek: 42

Szczerze? Ja to bym takich po prostu wywalił, bo jak nie chcą się integrować, to niech idą robić jako księgowi, albo coś, gdzie mogą sami siedzieć w biurze…
#2016-08-18 10:20:01 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

eee, nie ja jestem z tego typu ludzi, co dają innym szansę :) Tylko jeszcze do Was pytanie, kogo najlepiej wziąć, by zorganizował taką imprezę? Bo nie kryję, że nie wiem, jakie przyjecie, czy event byłby najlepszy, by osiągnąć taki cel.
#2016-08-18 11:36:43 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

Hej kochani! Powiem Ci, kolego, że w pewnym momencie był taki sam problem w mojej firmie. Fakt, że moja jest trochę większa i w pewnym momencie po prostu jeden zespół nam się wykruszył i potrzebowaliśmy na szybkiego nowych. Przyjęliśmy kikoro takich, co się izolowali i nawet specjalnie ze sobą nie działali. Ale odkąd znalazłam tę stronę: lukanowscyep.pl/oferta/ i skorzystałam z tej oferty, to wszyscy jesteśmy jak duża firmowa rodzina ;) Korzystaliśmy z ich oferty teambuilidingu i bardzo dobrze nam to wyszło.
#2016-08-18 11:50:15 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

O, w samo sedno! Takiego czegoś potrzebuję :) Dzięki śliczne koleżanko ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015