#2016-08-18 02:12:21 

Zalander

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. To chyba mój pierwszy wpis tego typu, ale mam nadzieję że pomożecie mi w potrzebie. Otóż okazało się podczas remontu, ze moje okna potrzebują uszczelnienia. Bardzo dużo wydawałem na ogrzewanie i teraz znalazła się przyczyna mojego wręcz bankructwa, bo rachunki były z kosmosu :). Teraz kwestia, gdzie kupić uszczelki, i jakie? Proszę o wskazówkę.
#2016-08-18 03:46:23 

Bziku

Użytkownik

Nie martw się, wiele osób nie wie nawet, że ich okna są nieszczelne bo często nie da się tego dostrzec gołym okiem. Proponuję zainteresować się jakimś cenionym producentem uszczelek i poprosić o radę, on jest sto razy (lub tysiąc) bardziej doswiadczony niż ludzie na forum i doradzi Ci profesjonalnie.
#2016-08-18 06:36:21 

Koral

Użytkownik

Jeśli chodzi o dobrego producenta uszczelek, to tylko tesa. Zawsze tam się zaopatruję w uszczelki i nigdy się nie zawiodłem. Moim kolegom też polecałem tego producenta.
#2016-08-18 09:16:26 

Voyciechowsky

Użytkownik

Myślę, że najodpowiedniejsze są uszczelki silikonowe. ja mam takie i w drzwiach, i w oknach i jestem zadowolony z ich trwałości. Dobrze spełniają swoje funkcje i nie jest trudne je zamontować. Możesz poprosić jakiegoś kolegę który jest bardziej obeznany w tych sprawach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015