#2016-08-16 02:58:58 

Koral

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym zwiększyć wydajność zespołu sprzedażowego mojej firmy która nieco spadła po ostatnich rotacjach w kadrze. Doszło do nas trochę nowych osób, wiem że są odpowiednimi na te stanowiska ale z jakiś powodów niekoniecznie odnajdujasie jeszcze w codziennym pedzie firmy. Co mogezrobiczeby to poprawic?
#2016-08-16 03:54:16 

Zelda

Użytkownik

Z tego co piszesz jasno wynika że zespół nie jest odpowiednio zintegrowany. Mozeszmiec najlepszych specjalistów z różnej branży ale jesli komunikacja i wspołpraca miedzy ludzmi nie ukladasieplynnie i bez zgrzytów to bedzieszmial gorsze wyniki niz amatorzy. Na Twoim miejscu zorganizowałabym w mazowieckim imprezę integracyjną w jakims odosobnionym ladnym hotelu o wysokim standardzie. Pozwól ludziom się poznać z róznych stron bo tylko dzieki temu sobie zaufają.
#2016-08-16 04:55:58 

Maka

Użytkownik

Zgadzam sie z tym co napisano powyzej. Zarezerwuj dobry hotel spa w pobliżu jeziora i daj ludziom szanse na spedzenie ze sobatroche czasu. Zapobiegnie to tworzeniu siemalych grupek potrafiacychwspolpracowac tylko z sobą. Oczywiscie ludzie zawsze buduja nieco mniejsze spolecznosci w ramach wiekszej ale musi to miec zdrowe granice, które same sie regulują podczas wiekszych spotkań. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
#2016-08-16 06:00:20 

Bziku

Użytkownik

Witam, ze swojego doświadczenia mogę potwierdzić ze to prawda. Jestem pracownikiem bardzo dużej miedzynarodowej korporacji która bardzo czesto organizuje rózne wyjazdy i eventy, ostatnio miałem nawet wyjazd do spa na Mazowszu co pozwoliło mi nie tylko poznać nowe twarze w firmie ale też miło spędzić czas i naładowac baterie. Ktos tu zwrociluwage na poznanie ludzi w roznychokolicznosciach co jest niezwykle wazne, bo papierowe twarze z biura ukazuja swoja osobowosc i ludzkie slabostkiktore bardzo zblizaja ludzi do siebie i pozwalajazaufac, otworzycsie.
#2016-08-16 06:17:17 

Maka

Użytkownik

Bardzo ładnie to ująłeś, w jakiej firmie pracujesz jeśli to nie tajemnica?
#2016-08-16 09:16:17 

Bziku

Użytkownik

Niestety tajemnica, bardzo mi przykro :)
#2016-08-16 11:24:38 

Koral

Użytkownik

Dziekuje za ciekawe odpowiedzi, zworicliscie mi uwage na wiele elementow w zarzadzaniu ludzmi o ktorychjuzzapomnialem. Pozdrawiam i powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015