#2016-08-05 03:19:27 

KasiaWiech

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam szansę otrzymać dotację z unii na otwarcie pierwszego biznesu. Będzie to biuro posrednictwanieruchmości bo posiadam w tej branży doświadczenie. Wiadomo że na początku będę pracowała tam sama, więc nie potrzebuję kilku komputerów, ale takich sprzętów które pomogą mi na co dzień i jednocześnie pozwolą wykorzystać całość dotacji. Co mi doradzicie?
#2016-08-05 04:46:14 

adamiak82

Użytkownik

Komputer, ekspres do kawy dla klientów, routery i modemy to chyba podstawy o jakich wiesz. Szczególną uwagę zwróciłbym na niszczarki do dokumentów bo kiedy pracujesz na danych osobowych a tak zapewne będzie w Twoim przypadku bo do nieruchomości będziesz oferować kredyty tak jak każde porządne biuro pośrednictwa, to koniecznie musisz wyposażyć się w sprzęt który zapobiegnie ewentualnym wyciekom danych. Mój znajomy miał taką sytuację że przyszła do niego policja i powiedziała że z jego biura wydostały się dane jednej z klientek która wniosła skargę. Dopiero kiedy dokładnie im pokazał w jaki sposób przetrzymuje zniszczone dokumenty i jak je niszczy to dali mu spokój. Wiesz jak jest z ludźmi, lepiej być zabezpieczonym.
#2016-08-05 05:17:52 

iMmAnIs

Użytkownik

To ciekawa sytuacja, nigdy o czymś takim nie słyszałem. Co prawda obowiązku wyposażania w niszczarki nie ma ale prawo jasno mówi że dane osobowe muszą być odpowiednio przechowywane i niszczone. Dla świętego spokoju i wygody ja też mam niszczarkę, nie jest to jakiś wielki koszt a zawsze się przydaje.
#2016-08-05 05:46:46 

KasiaWiech

Użytkownik

Dzięki za przetrogę. A co myślicie o bindownicach?
#2016-08-05 06:52:48 

Barmanka

Użytkownik

Hej! Mam bindownicę z Biuro-Land i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam ją w bardzo niskiej cenie, a przydaje się o wiele częsciej niż sobie wyobrażałam decydując się na zakup. Lubię przygotowywać klientom profesjonalne prospekty informacyjne, żeby mieli wszystko czarno na białym. W taki sposób zdobywam ich zaufanie :).
#2016-08-05 08:39:23 

iMmAnIs

Użytkownik

Znam ten sklep. Mają tam niedrogie kolorowe listwy wsuwane. Można z nich robić estetycznie wyglądające książeczki dla małych i średnich dokumentów. Mam taki zwyczaj że na początku daje klientom materiały opracowane w taki sposób, a kiedy nasza współpraca się pogłębia to używam laminarki i bindownicy. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015