#2016-07-27 06:38:49 

Zulus

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem w tracie remontu. Można powiedzieć, że urządzam dom od podstaw wymieniając wszelkie możliwe instalacje na nowe. Chciałem zapytać, czy wy też już coś takiego mieliście okazję robić, skąd czerpaliście pomysły i produkty. Z chęcią dowiedziałbym się, czy może w internecie są dostępne jakieś sklepy gdzie można poszczególne części kupić taniej. Znacie takie punkty?
#2016-07-27 08:21:25 

Zalander

Użytkownik

Witam. Ja też jakiś czas temu zmagałem się z takim remontem. Kamienica, w której mieszkam wymagała nieco wkładu pracy i pieniędzy. Wówczas kupowałem akcesoria wodociągowe. Wtedy wymieniałem wszystko od nowa, nawet grzejniki sklep internetowy, z którego korzystałem akurat obwiesił promocję na części podłączeniowe, więc skorzystałem. Mnie się udało co nieco takiej kupić.
#2016-07-27 11:18:50 

Limonka

Użytkownik

Dzień dobry panowie. Co prawda remontów nie robiłam jeszcze, ale kupowałam poszczególne części do ogrodu. Kozystałam z tego sklepu online e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-turystyczne-i-ogrodowe/17 . Były tam dostępne nie tylko narzędzia ogrodowe i części, ale także i do remontowania na przykład łazienki. Do domu też było pełno użytecznych elementów w dość dobrych cenach. Radzę przejrzeć sobie ten sklep.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015