#2016-07-11 01:34:19 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

Witam. Co u Was słychać? Bo u mnie wszystko dobrze, tylko jakoś na to nasze forum nie miałem czasu zaglądnąć. Ale teraz wracam i to nie bez powodu, bo mi się zepsuł komputer. Prawdopodobnie siadł mi dysk twardy, bo płyta główna piszczy, nic się nie dzieje, jak go odpalam. I teraz jeszcze na dodatek się boje, że wszystkie moje dane mogą mi zniknąć z tego dysku. Czy ktoś coś wie na temat tego czy dane z zepsutego dysku da się rzeczywiście jeszcze jakoś odzyskać? Jeśłi tak to jak mam to zrobić? No i gdzie tego laptopa mam naprawiać? Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny.
#2016-07-11 02:15:57 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Odzyskiwanie danych to rzeczywiście jest jakiś problem i nie zawsze się udaje, ale warto próbować, bo może akurat się uda. Odzyskiwanie danych z zepsutego dysku twardego najlepiej jest zostawić profesjonalnym informatykom, bo oni się na tym znają najlepiej, a samemu to można przy tym tak nagrzebać, że już niczego kompletnie niczego nie będzie się dało z tym dyskiem zrobić. Także weź to pod uwagę jak będziesz chciał coś zrobić.
#2016-07-11 03:15:16 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

Hm no tak właśnie myślałem, że sam z tym nic raczej nie zrobię i będę musiał do jakiegoś speca od komputerów z tym iść. A przy okazji, to gdzie ja tak naprawdę mogę z tym iść? Z kim się w tej sprawie kontaktować?
#2016-07-11 04:14:09 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Masz naprawdę sporo opcji w Warszawie, możesz naprawdę przebiereać w informatykach, którzy by Ci mogli zrobić. Możesz nawet zamówić w Warszawie mobilny serwis komputerowy z dojazdem do domu, jeśli masz taką ochotę i nawet z domu nie będziesz musiał wychodzić, żeby mieć naprawiony komputer :D
#2016-07-11 04:54:11 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

To całkiem świetna opcja jest, ale chyba aż tak leniwy nie jestem i chętnie się przejdę do jakiegoś salonu, żeby mi to zrobili.
#2016-07-11 06:26:22 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

No to może zainteresuje Cię naprawa laptopa w Bezpiecznym Lapku? Swego czasu miałem ogromny problem ze swoim komputerem, to ze wszystkim szedłem właśnie do nich i oni zawsze wiedzieli jak rozwiązać dany problem. I kasy też nie chcieli za to jakoś masakrycznie dużo.
#2016-07-11 08:41:57 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

Dowiem się w takim razie jak to u nich wygląda. Dzięki! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015