#2016-07-06 22:23:07 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

Ostatnio moja córka zapytała mnie skąd biorą się pszczoły. Pytanie jak każde inne i zaczęłam coś tam wymyślać, ale zawiesiłam się w pewnym momencie i powiedziałam, że później jej wytłumaczę. Po prostu zabrakło mi już informacji na ten temat. Muszę się jakoś podszkolić i szukam pewnych informacji w Internecie. Macie jakieś sprawdzone strony?
#2016-07-07 00:34:07 

Barmanka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Poznań

Wiek: 34

Ja mam, bo ostatnio planowałam z mężem założyć sobie małą pasiekę ekologiczną i trochę też musiałam poczytać. Jako, że byłam zupełnym laikiem w tym temacie udało mi się znaleźć stronę pszczeliazyl.pl/, gdzie wszystko jest napisane czarno na białym. Prawdziwa encyklopedia.
#2016-07-07 02:53:22 

iMmAnIs

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

Dzieci potrafgia zaskoczyc człowieka pytaniami. Wbrew pozorm pytania skąd się biorą dzieci są z grupy tych najłatwiejszych, bo na tym się znamy, gorzej, jak już coś dotyczy wiedzy specjalistycznej. Na szczęście duzo czytam i wiem, gdzie szukać niektórych odpowiedzi.
#2016-07-07 04:16:03 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

No dzieci mają wybujałą wyobraźnię :))))
#2016-07-07 05:36:32 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Na tym forum o pasiekach bazuje wiele osób, które zajmują się pszczelarstwem na codzień. Nie ma to jak wymiana informacji pomiędzy ludźmi z branży. Rynek miodowy i pszczelarski jest na tyle mało rozwinięty, że nikt nie wchodzi sobie w drogę w tym przypadku i to jest zdrowe rozwiązanie.
#2016-07-07 07:30:09 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

Pyszny miodzik z własnej pasieki, to musi być wyśmienite.
#2016-07-07 07:55:52 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Polecam ten portal, bo to prawdziwa i jedyna jak na razie strona, na której o pszczołach dowiecie się wszystkiego. Rzecz jasna nie tylko o pszczołach, bo to też portal o miodach, prawie, proces produkcji i wielu innych elementach żucia pszczelarskiego. Właśnie takiego portalu było nam pszczelarzom potrzeba. :))))
#2016-07-07 10:48:15 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

Jak to mówią potrzeba jest matką wynalazku, więc skoro było zapotrzebowanie, to taki portal musiał wcześniej czy później powstać. A ile funkcji spełnia to sami widzicie, korzystają z niego zarówno profesjonaliści, jak i matki z dziećmi. Czasami człowiek się nie spodziewa ile dobrego można zrobić przekazując takie informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015