#2016-06-22 00:54:43 

Limonka

Użytkownik

cześć, szukałam sobie roweru do dojeżdżania do pracy bo w końcu udało mi sie namówić narzeczonego i przenieslismy sie blizej cywilizacji czyli centrum. Nauczyłam sie ze jesli chodzi o sprzet to zawsze lepiej kupic cos solidnego, dobrej marki, bo takie rzeczy o wiele rzadziej sie psują i są z zasady bardziej wytrzymałe. Znalazłam bardzo fajne i zgrabne rowery z firmy Kokkedal. Słyszałam kiedyś o tej marce, nawet moja koleżanka taki miała i dała mi się pare razy przejechać, ale to nadal za mało żeby podjąć decyzje. Powiedzcie mi cos prosze o tych rowerach :) pozdrawiam.
#2016-06-22 02:55:58 

iMmAnIs

Użytkownik

To chyba Duńska marka, która robi bardzo wytrzymałe i długowieczne rowery. Wiadomo Holandia i Dania to ojczyzny rowerów wiec warto kupowac miejskie jednoslady pochodzące z tych krajów. Lata doświadczenia w ich projektowaniu i wytwarzaniu po prostu się czuje podczas jazdy, a mechanicznie to po prostu poezja. Moja żona ma różowego Candy i jest bardzo zadowolona.
#2016-06-22 04:02:33 

Limonka

Użytkownik

Mógłbyś powiedzieć gdzie kupowaliście bo mi też sie ten model bardzo podoba :D. Candy jest po prostu śliczny.
#2016-06-22 06:37:53 

iMmAnIs

Użytkownik

Proszę - supersportowy.pl/26_kokkedal. To był bardzo dobry zakup bo nie miałem z nim zadnych problemów jak dotąd, jedynie regularnie smaruję łańcuch i mechanizmy a wszystko chodzi lekko i sprawnie. Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało ;)
#2016-06-22 06:51:42 

adamiak82

Użytkownik

Hej! Kupiłem w tym sklepie bardzo niedrogo crossa który po prostu jest niezniszczalny. Na profesjonalne zawody nie jeżdżę ale rower pozwala na trudne i wymagające przejazdy. Jest tak wyprofilowany ze masa rozkłada sie bardzo korzystnie, można pokonywać nawet ostre zakrety bez utraty przyczepnosci.
#2016-06-22 08:45:43 

Voyciechowsky

Użytkownik

Powiedz jaki dokładnie model kupiłeś bo też szukam czegoś niedrogiego zeby zaczac swoją przygodę z crossami :). Nie koniecznie zależy mi na super przyczepności i szybkości bo nie mam póki co zamiaru jeździć wyczynowo. Chcę po prostu kupić coś co daje dużo przyjemności z jazdy i nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego i napraw. Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015