#2016-06-19 20:42:36 

Zulus

Użytkownik

Witam. Chodzi mi wózek widłowy. Mój stary się zepsuł i chciałbym go naprawić. Ale nie mogę sobie pozwolić na to, że nie mam u siebie żadnego wózka, dlatego też interesuje mnie od razu oferta wynajmu wózka widłowego na Śląsku najlepiej, bo tutaj mieszkam, a wiadomo, że nikt nie będzie wózka z drugiego końca Polski wiózł, bo ile to kosztować będzie. Znacie może takie firmy, które oferują dwie takie połączone opcje? Naprawdę i wynajem? Tak na pewno będzie korzystniej i mniej formalności i w ogóle. Czekam na jakiś Wasz odzew i liczę na liczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
#2016-06-19 23:25:21 

Bziku

Użytkownik

Ale jaki tam problem. :P Tylko taka chwilowa sytuacja, którą jednak się da bardzo szybko naprawić. Takich firm na pewno znajdziesz wiele. Zazwyczaj jak ktoś się zajmuje wózkami widłowymi to już ma wszystko w ofercie. Części zamienne, naprawę, wynajem, sprzedaż, serwis, przeglądy i wszystko w jednym. To jest tak wąska sprawa, że byle kto się tym nie zajmuje jakoś pojedynczo.
#2016-06-20 01:00:24 

Zulus

Użytkownik

No rozumiem i jakoś nie spodzieałem się, że będzie inaczej, ale mi chodzi raczej już o podanie konkretów. Firma jakaś konrketna, przedsiębiorsto usługowo-handlowe, które mi te wszystkie usługi zapewni, a nie gdybanie, że wszyscy takie usługi mają. To wiem. Akurat chcę konkretów. Macie konkrety? Bo o to mi chodzi.
#2016-06-20 03:11:05 

Bziku

Użytkownik

No widzę, że Pan to bardzo konkretny. Ja niestety nie pomogę w takiej sytuacji. Pomóc i jeszcze zwyzywanym zostać? To ja podziękuję. :)
#2016-06-20 05:50:41 

adamiak82

Użytkownik

No to może ja pomogę. A przynajmniej się postaram jakoś pomóc. Wchodzi Pan na stronę wozkiczestochowa.pl/ i tam Pan znajduje prawdopodobnie najlepszą firmę, jeśli chodzi o wózki widłowe w okolicy. Mają wszystko, jak pan z poprzedniego postu wspominał. Halplast naprawą wózka widłowego też się bez problemu zajmie i coś Panu wynajmą właśnie na czas naprawy. Na szczęście naprawa u nich też nie trwa długo, chyba że jakieś specjalne części trzeba zamawiać, ale to raczej też dużo mają na stanie.
#2016-06-20 08:29:57 

Zulus

Użytkownik

Bardzo dziękuję za pomoc. PS Nikogo wyzywam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015