#2016-06-05 22:30:57 

Barmanka

Użytkownik

Dziewczyny mam do was pytanie, gdzie najchętniej kupujecie buty dla siebie? Coraz więcej osób namawia mnie na zakuoy w sieci, ale jeszcze nigdy tego nie robiłam. Nie jestem do końca przekonana do tej formy zakupów. Chciałam poznać waszą opinię na ten temat.
#2016-06-06 00:46:28 

KasiaWiech

Użytkownik

Oj dziewczyno, w jakich czasach ty żyjesz. Teraz większość zakupów robi się online. Zasady są bardzo proste i przejrzyste. Sklepy działają w pełni legalnie, a zakupy są bezpieczne. Tym bardziej, jeśli decydujesz się na zakupy w fromie płatności przy odbiorze. Widzisz towar to za niego dopiero płacisz.
#2016-06-06 01:44:11 

Voyciechowsky

Użytkownik

Ja co prawda nie jestem dziewczyną, ale widzę jak to robi moja narzeczona. Na szczęście nie muszę z nią chodzić po butikach, bo też wybrała elektroniczną formę zakupów. Oglądanie butów w katalogach jest dużo przyjemniejsze niż przymierzanie przez kilka godzin w sklepie stacjonarnym. Mi jako mężczyźnie oczywiście też bardziej to odpowiada.
#2016-06-06 03:47:16 

Olunia

Użytkownik

Oj jak faceci nie lubią statystować przy zakupach. Z jednej strony ich rozumiem, a z drugiej przecież powinnii być gotowi do największych poświęceń dla swoich ukochanych. Ja kupuje zazwyczaj w sklepach interenetowych, bo to i wygodniej i często dużo taniej.
#2016-06-06 04:35:37 

..:zazdrosna:..

Użytkownik

Uwielbiam kupować w sklepach obuwniczych w sieci, bo te zakupy są po prostu przyjemniejsze. Asortyment jest dużo większy, a nowości pojawiają się znacznie szybciej niż w tradycyjnych sklepach. Mam do kilku sklepów kartę stałego klienta i mogę liczyć na spore rabaty przy większości zakupów.

#2016-06-06 07:06:32 

wolnawiola

Użytkownik

Nawet jeśli będziesz miała problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru, to w takim sklepie możesz szybko odesłać nietrafiony zakup i dostaniesz albo większy albo mniejszy. Widzisz też od razu czy dany rozmiar mają na miejscu i czy mogą ci go sprzedać. To dobre rozwiązanie dla wszystkich kupujących.
#2016-06-06 07:27:49 

Emmeth

Użytkownik

Co wy kobiety tak lubicie w tych butach. Mężczyźni mają zazwyczaj kilka par, po jednej na każdą okazję, a u was to i po kilka za mało, niestety dla naszego budżetu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015