#2016-06-06 07:24:03 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: NY

Wiek: 99

Jaki sklep z niedrogimi modelami klejonymi moglibyście mi polecić? Mój chłopak interesuje się samolotami i chciałabym kupic mu jakiś model bo z tego co widziałam złożył już wszystko co miał jeszcze z czasów kawalerskich :). Zależy mi na bardziej znanych markach i niedużych skalach. Pozdrawiam.
#2016-06-06 07:34:15 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Ostatnio kupiłem kilka samolotów do złożenia w sklepie Agtom. Mają bardzo konkurencyjne ceny i szeroki asortyment. Idealne miejsce dla każdego modelarza bo mozna kupić wszystko w jednym miejscu, od modeli po kleje i farby. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy zakupie to pisz śmiało.
#2016-06-06 07:49:13 

Voyciechowsky

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Gdańsk

Wiek: 42

Witam. Również mogę pozytywnie wypowiedzieć się o tym sklepie pomimo że mnie najbardziej pasjonują modele żaglowców. Wiecie jak trudno jest dostać taki model w dobrej cenie od znanego producenta? Kiedyś przypadkowo trafiłem na stronę tego sklepu bo szukałem farb i okazało się że mają najszerszy asortyment jaki w życiu widziałem. Po prostu raj dla modelarza :)
#2016-06-06 08:46:19 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: NY

Wiek: 99

Dzięki ale już sobie poradziłam. Szukałam Bf 109 E i całkiem szybko mi poszło :P. Zamówiłam bo mają najlepsze ceny spośród sklepów które sprawdziłam. Pozdrawiam i wszystkeigo dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015