#2016-06-03 02:08:24 

Bziku

Użytkownik

Cześć. Od bardzo dawna zmagam się z tym problemem, który postanowiłem w końcu rozwiązać. Kolega polecił mi sięgnąć po tabletki, wiec kupiłem SizePower skład sprawdziłem bardzo dokładnie pod względem wpływu na organizm każdego elementu i nie doszukałem się niczego niezdrowego i szkodliwego. Wiem że panuje ogólne przekonanie odradzające tego typu środki, ale czego można się obawiać skoro po szczegółowej analizie składnikom nie można niczego zarzucić? Jest jakieś drugie dno?
#2016-06-03 03:23:40 

wolnawiola

Użytkownik

Nie ma drugiego dna i tak szczerze to nie słyszałam nic o przekonaniu odradzającym takie tabletki. Chyba wynika to z męskiej dumy która nie pozwala zarzucić sobie małego przyrodzenia. W każdym razie mój partner też nie był świetnie wyposażony więc zrobiłam mu prezent. Ze względu na bardzo dobre opinie środka Penilarge zdecydowałam się go kupić. Efekty są zauważalne mozna powiedziec namacalna :P. Pozdrawiam.
#2016-06-03 06:15:50 

Zalander

Użytkownik

w łeb bym sobie strzelił jakby mi kobieta zasugerowała w taki sposób że mam małego...
#2016-06-03 08:52:02 

Zulus

Użytkownik

Jeśli związaek oparty jest na szczerości i nie robicie sobie celowych przykrości to taki prezent oznaczałby że kobieta chce coś naprawdę zmienić. Nie ma sensu sie wtedy obrazac tylko trzeba wspólnie popracować nad rozwiazaniem. Obecnie interesują mnie opinie XtraSize więc jeśli ktoś stosował lub ma pewne informacje odnośnie efektów to będę bardzo wdzięczny za krótki opis pozdro!
#2016-06-03 10:06:19 

adamiak82

Użytkownik

Niestety nie znam tych tabletek wiec nie pomoge ale mogę bardzo pochwalić efekt stosowania środka PenimaX dzieki ktoremu pozbylem sie naprawde powaznych kompleksów które juz prawie kierowały mnie do wariatkowa. Teraz jest już dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. Strasznie bałem się spróbować takiej kuracji chociaż wiedziałem że to jedyny sposób żeby wyjść z problemów pojawiajacych sie w kazdym zwiazku. Z czasem postanowilem byc sam, zamknalem sie w domu i oddalem pasji, przez co bylo jeszcze gorzej.
#2016-06-03 12:47:12 

wolnawiola

Użytkownik

Najwazniejsze ze Ci sie udało, gratulacje! Chciałeś coś zmienić i zacząleś działać a wiekszosc facetów nie ma odwagi do podniesienia rekawicy dlatego ich zycie stoi w miejscu. Jeszcze raz gratuluje pozytywnych zmian i pozdrwiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015