#2016-05-30 01:04:35 

Emmeth

Użytkownik

Witam. Pytanko mam. Ponieważ jeszcze samochodem codziennie, a też wieczorkiem dzień przed czasami zdarzy mi się coś tam jednak wypić, to nie mam pewności, czy rano tego nie jeszcze czuć, czy zdażyło juz wywietrzeć. Pewnie wiecie o co chodzi hehehe. No ale ponieważ jestem dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem, to szukam teraz jakiegoś dobrego alkomatu, którym będę się mógł przetestować, żeby policja w razie kontroli się nie mogla doczepić, a co najgorsze jeszcze prawa jazdy zabrać, bo tylko głównie dzięki niemu zarabiam. Znacie jakieś dobre firmy, które sprzedają alkomaty? Może jakieś z doświadczenia znacie, których sami też używacie?
#2016-05-30 01:16:46 

wolnawiola

Użytkownik

Masakra, koleś pije codziennie, alkoholik jakiś i jeszcze w samochodzie pracuje, jeździ. Niepowazny trochę. A potem wypadki na drogach. Z czegos zrezgynuj, albo przestan pic, albo prace zmień na bardziej odpowiedzialna.
#2016-05-30 01:40:15 

iMmAnIs

Użytkownik

A kto powiedział, że kolega jest alkoholikiem? Jak każdy człowiek zmęczony po pracy pewnie lubi sobie wieczorkiem wypic piwko albo lampke wina, ale woli rano się jeszcze upewnić, zanim wejdzie za kółko, bo jak sam napisał, jest odpowiedzialny za swoje czyny. Nie ma się co ekscytować koleżanko na zapas. Radze do swojego ogródka zajrzeć.
#2016-05-30 03:02:09 

Emmeth

Użytkownik

Piękna dyskusja się ty wywiązuje, ale chciałbym się dowiedzieć o alkomatach, a nie słuchać moralno-etycznych wynurzeń i rad życiowych.
#2016-05-30 04:42:48 

iMmAnIs

Użytkownik

No, już, już. Ja znam akurat jedną z firm, która dostarcza alkomaty, bo sam z nich korzystam. To wszystko zależy, jaki dokładnie chcesz alkomat, bo teraz technika już tak poszła do przodu, że dostępne są różne rodzaje. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić takie elektrochemiczne alkomaty, możesz je znaleźć tutaj na stronie https://kalibrujemy.pl/15-alkomaty-elektrochemiczne. Oferta jest całkiem dobra, jak na alkomaty tej jakość, zwłaszcza że codziennie chcesz z niego korzystać, to chyba warto.
#2016-05-30 06:56:04 

Emmeth

Użytkownik

Uu, no wygląda to całkiem dobrze. A jakie inne jeszcze są do wyboru, skoro o ty powiedziałeś?
#2016-05-30 08:43:33 

iMmAnIs

Użytkownik

A są jeszcze półprzewodnikowe. Jak chcesz, to sprawdź sobie na tej stronie https://kalibrujemy.pl/14-alkomaty-polprzewodnikowe. No, a wybór to już należy do Ciebie.
#2016-05-30 10:08:57 

Emmeth

Użytkownik

Coś na pewno wybiorę! Dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015