#2016-05-23 02:25:44 

mariannaXXX

Użytkownik

Ktoś założył sam sklep internetowy? Wiem, że niby wystarczy wpisać w internecie pytanie jak to zrobić, ale ja nie mam nic wspólnego z informatyką i to wszystko brzmi dla mnie jak czarna magią… :( Na pewno nie każdy, kto sprzedaje rzeczy online ma taką wiedzę specjalistyczną. Są jakieś sposoby, żeby to łatwo zrobić krok po kroku albo jakoś? Chodzi o maksymalnie prostą procedurę.
#2016-05-23 04:36:24 

..:zazdrosna:..

Użytkownik

Skoro nie wiesz jak się zakłada sklep internetowy, to uwierz mi, nie ma się co za to brać samodzielnie. Po prostu zleć to jakiejś firmie, która zrobi to zawodowo. To jest gwarancja, że będzie wysoko w pozycjonowaniu przez wyszukiwarkę no i całą struktura będzie jasna i zrozumiała dla przyszłych klientów. Sama obsługa jest prosta, jeśli ktoś wytłumaczy.
#2016-05-23 05:08:21 

decomposer

Użytkownik

Też nic nie wiedziałem o obsłudze stron internetowych, ale zrobiłem, tak jak koleżanka powyżej piszę. Swoje wyroby spożywcze sprzedaje na sklepi zrobionym przez AptusShop i jestem bardzo zadowolony. Wszyscy chwalą wygląd witryny, a co najważniejsze, wszystko działa tak, jak trzeba.
#2016-05-23 07:59:52 

Barmanka

Użytkownik

Robiłam sklep, też zresztą z domowymi wyrobami spożywczymi i zabrałam się za to bez pomocy. Znaczy była satysfakcja, jak to ruszyło, ale w końcu byłam zmuszona zlecić poprawki specjaliście, więc skoro wcale się na tym nie znasz, to lepiej zrób tak od razu. Ja chociaż miałam doświadczenie po technikum informatycznych, ale jak się okazało teoria nie wystarczyła
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015