#2016-05-19 22:19:48 

decomposer

Użytkownik

Siema wszystkim. Ostatnio wpadłem na pomysł otworzenia sklepu z alkoholami, mam dostęp do fajnych piw z różnych stron świata. Jestem w trakcie załatwiania odpowiednich pozwoleń, ale przy okazji, szukam firmy, która dostarcza regały sklepowe itp.
#2016-05-20 01:05:55 

adamiak82

Użytkownik

Zależy jak chcesz urządzić ten swój sklepik. Możesz skorzystać z firmy stolarskiej, która zrobi dla ciebie takie meble, albo kupisz gdzieś gotowce. Możesz nam powiedzieć jak duży będzie ten sklep i co dokładnie chcesz tam mieć?
#2016-05-20 02:27:21 

mariannaXXX

Użytkownik

Ja wtrącę swoje pięć groszy. Ja polecam firmę Chrom System z Dębicy. Zamawiałam u nich balustrady do wnętrza ze stali nierdzewnej. Z tego co pamiętam to firma zajmuje się tez produkcją regałów sklepowych oraz półek i stojaków. Jakość produktów jest mega fajna więc możesz sprawdzić co tam mają ciekawego.

#2016-05-20 03:34:18 

decomposer

Użytkownik

No właśnie chodzi o to, że koszty tego nie będą specjalnie duże ponieważ sklep będzie miał może z kilka metrów kwadratowych. Ma to być mały sklepik, 3 albo 4 regały i tyle. Dlatego szukam czegoś fajnego, niech to jakoś wygląda :P
#2016-05-20 05:02:57 

KasiaWiech

Użytkownik

Jak otwierałam swój sklep to zamawiałam panele u lokalnej firmy. Montujesz panele na ścianie, na to idą półki i masz gotowe regały. Zastanawiam się tylko czy w przypadku alkoholu półki nie będą za bardzo obciążone. Niby pisze, że wytrzymują do iluś tam kilo ale nie chce mi się za bardzo w to wierzyć.
#2016-05-20 07:49:41 

Voyciechowsky

Użytkownik

Wysłałem ci namiary na prywatnego gościa który robi takie rzeczy. Widziałem jak to wygląda na żywo i mogę stwierdzić, że jest masakra :P Bardzo podoba mi się wykończenie sklepu w drewnie a w przypadku sprzedaży piwo może to wyglądać jeszcze lepiej.
#2016-05-20 08:54:03 

decomposer

Użytkownik

Przez cały wczorajszy dzień oglądałem projekty różnych firm itp. i niestety już sam nie wiem na co mam się zdecydować :P Jest tego tyle, że głowa mała. Nawet bym nie pomyślał, że na takim małym pomieszczeniu ludzie robią takie rzeczy :D
#2016-05-20 11:23:40 

Barmanka

Użytkownik

Pamiętaj też, że ma to nie wiele wspólnego ze sprzedażą i zarobkami sklepu. Wiadomo, że jaki ci klient przyjdzie to fajnie jak zatrzymasz go wystrojem, ale jeżeli towar na półce to jakaś lipa to nie wróci on do ciebie. Tak czy inaczej, życzę powodzenia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015