#2016-05-09 21:43:21 

Zulus

Użytkownik

Po długich latach namów i próśb ze strony moich pracowników, jako kierownik, postanowiłem sobie sprawić przenośny komputer. Podobno ma mi to pomóc w pracy, bo często zamiast wyszukiwać sam informacje dzwoniłem do moich ludzi z prośbą o weryfikację. Teraz będę to robił sam, ale proszę o pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.
#2016-05-09 21:57:06 

Voyciechowsky

Użytkownik

To faktycznie minęło pewnie trochę czasu zanim cię namówili. A jeszcze trochę czasu minęło, aż odważyli ci to powiedzieć. Laptop to przecież ogromne ułatwienie, tym bardziej, jeśli masz mobilną pracę i często zaglądasz do danych w komputerze. Nauka obsługi takiego sprzętu nie potrwa zbyt długo. Nie jest to wcale takie trudne.
#2016-05-10 00:26:01 

Olunia

Użytkownik

Ja też miałam opory, żeby przejść ze stacjonarnego komputera na laptopa, ale jak już się przesiadła, to nie zamieniłabym tego na nic innego. Praca stała się łatwiejsza, bo zdecydowanie szybsza. Dużo czasu spędzam w pociągach i już wtedy mogę sporo popracować. Dzięki temu w domu mam już święty spokój.
#2016-05-10 03:06:24 

adamiak82

Użytkownik

Jeśli chodzi o dobór sprzętu to sprawa bardzo indywidualna, jednak ja zawsze stawiam na jakość. Dla mnie najlepsze są komputery firmy HP, które testuję od wielu lat. Miałem już sporo modeli tej marki i na żadną nie narzekałem. Wymieniałem z czasem, bo i wymagania były nieco inne od poprzednich.
#2016-05-10 03:25:35 

Barmanka

Użytkownik

Producenci praktycznie codziennie wprowadzają usprawnienia w sprzęcie. Tak naprawdę trudno wstrzelić się w moment, kiedy cała gama jest obecna na rynku. Jednak najszerszą propozycję i zawsze najnowszą znajduję tutaj https://mct-sklep.pl/thinkpad-w550s-c4565.html , polecam zajrzeć na tę stronę.
#2016-05-10 05:47:51 

Bziku

Użytkownik

Przy komputerach przenośnych warto pracować na tak zwanych stacjach roboczych, które zapewniają stałe ładowanie sprzętu i możliwość podpięcia wielu urządzeń zewnętrznych. Nie trzeba męczyć się z ładowarką i niepotrzebnym okablowaniem.
#2016-05-10 08:25:13 

Limonka

Użytkownik

Nawet nie czekaj dłużej z tym zakupem, tylko wysyłaj zamówienie. Dopasuj tylko odpowiednią wielkość matrycy, kup sobie torbę i do pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015