#2016-05-09 04:04:27 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Cześć wszystkim. Słuchajcie, mam problem z podklejaniem wykładziny. Jakby co to jeszcze nie przystąpiłem do pracy. Przeglądając internet spotkałem się z kilkoma szkołami podklejania. Pierwsza z nich radzi poprowadzić taśmę na obrzeżach pomieszczenia i na tym rozłożyć wykładzinę, obawiam się jednak że to może być za mało i okaże się z czasem że wszystko się zacznie odklejać. Widziałem też filmik a którym podklejano oprócz obrzeży również środek pokoju, a na jakimś foru wyczytałem o klejach. Kto w całym tym zamieszaniu powie mi co tak naprawdę zdaje egzamin i nadaje się do łatwego i porządnego montażu wykładziny?
#2016-05-09 06:13:30 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Więc tak, pierwszy sposób jest jak najbardziej poprawny, co do podklejania wykładziny pośrodku to raczej tylko w dużych pomieszczeniach i w przypadku większych fragmentów. Kleje odradzam bo sa niewygodne w stosowaniu a do tego mogą niekorzystnie wpłynąc na materiał albo co gorsza przebić na stronę wierzchnią no i oczywiście cięzko naniesc ewentualne poprawki bo mozna przez to zniszczyc wykladzine. Pozdrawiam, mam nadzieje ze to sie przyda.
#2016-05-09 07:01:23 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Bardzo się przyda, a gdzie kupię porządną taśmę która jest wytrzymała i najlepiej nadaje się do takich właśnie rzeczy? Przede wszystkim zależy mi na czymś dobrej jakości, cena nie jest aż tak istotna, ale prosze o coś w granicach rozsądku.
#2016-05-09 09:22:31 

Maka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Iława

Wiek: 18

Hej! Tasmy ogólnie nie są drogie, wszystkie mieszczą się w granicy rozsądnych cen. Warto poszukać w tym sklepie: euro-tape.pl/category/professional/. Mąż kupował tam taśmy do wykładzin i jeszcze jakies inne, wszystko trzyma się jak należy. Sklep znalazłam ja, szukałam czegoś polecanego z wyrobami dobrej jakości bo jak już coś robić to dobrze i bez koniecznosci przyszlych poprawek.
#2016-05-09 12:16:26 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Mam takie samo zdanie dlatego zależy mi na dobrej technice i tasmie bo nie chce zeby powstaly mi jakies garby albo część w ogóle zaczęła się doklejać, tym bardziej że będzie to pokój dziecka, które zapewne zacznie pomagać w odklejaniu jak już zauważy że coś nie trzyma. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015