#2016-05-02 01:56:52 

wolnawiola

Użytkownik

Zdecydowaliśmy się z narzeczonym, że jak dojdzie do budowy domu to chcemy mieć szambo. Oboje się wychowywaliśmy z takim na podwókuu więc jest nam znany temat, tylko potrzebujemy troche odświeżenia informacji. Kto się dziś tym zajmuje? Gdzie najlepiej zamawiać? Czy trzeba lokalnie czy leiej poszukac dalej?
#2016-05-02 02:24:37 

Emmeth

Użytkownik

Moje doświadczeie, tak jak doświadczenie moich znajomych podpowiada mi, że jeśl nie masz kogoś lokalnie to lepiej poszukac dalej i mieć porządny produkt z porządną usługą. Lepszy producent szamb betonowych, bo tylko o takich rozmawiamy, zaproponuje ci dowóz i montaz, jeśli tego potrzebujesz. Wie, że jesteś jego klientem i chce, żeby ywszystko z jego produktem grało. I moim zdaniem jest to prawidłowe podejście. Ja takiego znalazłem, u mnie nikogo nie było to pojechałem dalej po mapie.
#2016-05-02 04:16:03 

wolnawiola

Użytkownik

Właśnie jest to skomplikowana kwestia bo niby wszystko mozna kupić internetowo-telefonicznie ale jest to jednak bardzo duże więc zastanawiałam się, czy na pewno można. Ale dobrze wiedziec, ze da się tak. A masz jakiś kontakt to takiej firmy gdzies?
#2016-05-02 06:41:55 

Emmeth

Użytkownik

Ja akurat z Wawy jestem i szukałem pod tym kątem: spszamba.pl/szamba-betonowe/mazowieckie.php. Oto adres i poszukaj sobie informacji, ale z tego co wiem to własnie obsługują cały kraj a nawet i za granicą. No my jesteśmy zadowoleni, nasi znajomi też, bow sumie się w ileś rodzin skrzyknęliśmy ktoregos razu na grillu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015