#2016-04-27 02:38:34 

Emmeth

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Wrocław

Wiek: 34

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Wraz z moją kochaną żoną, chcielibyśmy dokupić nowy zestaw mebli do domu. Poszukujemy głównie stołów drewnianych ale również dobrze byłoby zakupić parę kompletów krzeseł. Pomyślałem, żę napiszę tutaj, na forum, bo wiele osób przewija takie tematy i a nuż.. ktoś zatrzyma się na trochę i pomoże, podpowie coś itp..? ;)
#2016-04-27 04:06:50 

wolnawiola

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

ja mogę gorąco polecić krzesła stąd: meblepotocki.pl/pl/c/Krzesla/32 pod tym linkiem znajdziesz bardzo bogatą przepięknych krzeseł ;) Zresztą bardzo polecam cały ten sklep. Ma naprawdęwspniałą ofertę i można kupić tam parę unikatowych i wyjątkowych rzeczy ;)
#2016-04-27 05:26:52 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

Ja takie coś to nie wiem.. posyłam po to swoją mamę, z która mieszkam. Ona się po prostu kocha w tego typu zakupach dokładnie wie na co zwracać uwagę, wyczai każdą promocje okazje itp. ja to jak już to mam smykałkę ale do ciuchów ;)
#2016-04-27 07:14:00 

iMmAnIs

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

Hmm.. ten sklep meblepotocki.pl o którym padła wcześniej wzmianka bardzo interesujący jest. Podoba mi się ich stronka, czuję się jakbym był w simsach i wybierał meble do swojego wirtualnego domu :P a tak na poważnie to ta stronka ma coś w sobie i też jak tylko będziemy mieli pieniądze, to coś tam zamówimy ;)
#2016-04-27 08:16:10 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Też by nam siębardzo mocno przydał mały remont i wymiana części mebli… wciąż mamy rzeczy które już mają kilkanaście lat i nie wygląda to zbyt dobrze. Ale wiecie jak to jest, praca i obowiązki pochłaniają dużo czasu i człowiek z czasem odkłada coś w czasie, odkłada.. aż w końcu wypada mu to z głowy.
#2016-04-27 08:34:10 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Szkoda mówić, u mnie też tak jest. Meble to już tragedia i całkowicie pasuje je wymienić, ale też dobre pytanie skąd na wszystko wziąć pieniądze..? Moja żona nie pracuje i jestem jedynym, który zarabia na dom. A czasem ciężko jest na wszystko odłożyć pieniądze.
#2016-04-27 10:21:08 

Barmanka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Poznań

Wiek: 34

Polecam mniej narzekać a więcej robić!! Narzekać to każdy potrafi a zrobić coś żeby było lepiej ooo to już nie jest wam tak prosto, prawda?? Ehhh masakra jakaś
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015