#2016-04-15 01:15:34 

Limonka

Użytkownik

Mam od niedawna dziwne objawy, może ktoś z was miał podobnie? Od pewnego czasu boli mnie bardzo mocno w dole brzucha, powiedzmy w połowie drogi między brzuchem a plecami. Nie wiem o co chodzi, ból jst tak silny, że ażmnie pokłada na podłogę albo fotel. Nie mogę tak dłużej funkcjonować, tym bardziej, że do tego nasiliły mi się wzdęcia, a wypróżnianie jest też bolesne. Pomocy!
#2016-04-15 02:01:10 

KasiaWiech

Użytkownik

Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że z tymi objawami które masz to powinnas jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Przecież ból przy którym nie jesteś w stanie funkcjonować nie jestnormalny. Powinnaś się jak najszybciej zgłosić na badanie kolonoskopowe. Może nie jest jakieś superprzyjemne ale jest uważam bardzo dokładne.
#2016-04-15 03:53:32 

Limonka

Użytkownik

Wiem, że powinnam ale nie mogę się przemóc. Nie ma jakiś innych sposobów zbadania, może badania krwi albo coś?
#2016-04-15 06:07:06 

adamiak82

Użytkownik

Nie obraź się, ale powinnaś z tymm iść do lekarza i nie przejmować się tym jak wyglądają badania. Nie ma znaczenia, jeśli mają cipomóc iprawidłowo zdiagnozować. Kiedyś też miałem opory przed pewnymi zabiegami ale doszło do sytuacji kiedy musiałem poddać się laserowemu usunięciu fałdy okołoodbytniczej, bo nie mogłem dłużej funkcjonować. Przemogłem się i było warto, jakość mojego życia uległa znacznej poprawie. Nie czekaj aż będzie za późno.
#2016-04-15 08:18:18 

KasiaWiech

Użytkownik

Dokładnie tak, uważam, że kolega ma rację. To jest taka typowo polska przypadłość, nie chcę wiedzieć, wstydzę się, a potem płacz i zgrzytanie zębów, że wześniej się czegoś nie znalazło.
#2016-04-15 08:53:24 

Limonka

Użytkownik

Oczywiście rozum podpowiada, że macie słuszność i ja o tym wiem. Po prostu myśli mi krążą w najgorsze miejsca, ale słusznie, nie powinnam teogodłużej odkładać. Zna ktoś dobrego lekarza od spraw brzusznych w Poznaniu?
#2016-04-15 11:31:07 

Bziku

Użytkownik

Słuchaj, jeśli chcesz zacząć spokojnie to zrób sobie w przychdni poznańskiej USG brzucha, to ci opisze lekarz i powie czy musisz robić coś jeszcze. USG to takie podstawowe badanie, od którego zaczyna sięę cała diagnostyka, szczególnie jeśli powiesz jakiemasz objawy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015