#2016-04-14 23:35:04 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Witajcie. Jestem na etapie ostatecznego kończenia budowy. Potrzebuję wyposażyć się w specjalne materiały do uszczelnienia dachu. Niestety nie znam żadnej firmy specjalizującej się w takim temacie. Jeżeli znacie kogoś kto handluje takimi rzeczami, proszę o namiary.
#2016-04-15 01:47:54 

Voyciechowsky

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Gdańsk

Wiek: 42

Znam taką jedną firmę z Katowic chyba. Firma zajmuje się armaturą przemysłową i uszczelniaczami technicznymi. Wiem, że mają w swojej ofercie właśnie takie rzeczy jakich szukasz. Wejdź na stronę hth-ptt.pl i sprawdź ofertę. Na pewno znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz.
#2016-04-15 04:35:07 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Mnie interesowało zabezpieczenie dachu i właśnie skorzystałem z usług sklepu. Bardzo fajny sklep z dużym doświadczeniem. Bardzo polecam, solidna firma z którą współpracuję już od lat. Niestety nie powiem ci więcej na temat produktów, ponieważ zamówienie składają ludzie którzy wiedzą czego potrzebują. Ja tylko wiem, że mają dobrą ofertę.
#2016-04-15 05:34:59 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

Moja firma budowlana często korzysta z usług firmy. Akurat mają takie produkty, które ciężko dostać gdzieś w innym miejscu. Ostatnio byłem zainteresowany uszczelkami spiralnymi. Dostałem na nie bardzo fajną cenę. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, zamówili dla mnie towar i miałem go u siebie dwa dni później. Ja osobiście bardzo polecam wszystkim.
#2016-04-15 07:46:13 

adamiak82

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Otwock

Wiek: 19

Chyba nawet wiem o jakiej firmie mówicie. Nie kojarzyłem nazwy, ale jak wszedłem na stronę to stwierdziłem, że coś mi mówi ona. Zapytam znajomego, bo wydaje mi się, że on prędzej będzie wiedział o co chodzi.
#2016-04-15 09:29:15 

Voyciechowsky

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Gdańsk

Wiek: 42

No ja mieszkam niedaleko ich siedziby. Akurat fajnie mi to pasuje, bo jeszcze zanim pojadę na robotę z samego rana, mogę podjechać tam do sklepu i zamówić odpowiedni towar, który potem odbierają sobie robotnicy. Ogólnie to rozmawiałem z właścicielem i innym pracownikami, wszyscy są zadowoleni z tego co robią i dlatego im ufam.
#2016-04-15 11:26:09 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

No firma już od dłuższego czasu działa na rynku więc jest bardzo dobrze znana wśród starszych firm budowlanych. Może już wcześniej się z nimi spotkałeś tylko nie pamiętasz. Ja sam korzystałem z ich usług gdzieś przez pośrednika.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015