#2016-04-08 00:09:35 

Barmanka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mój chrześniak niedługo będzie miał komunię i zastanawiam się co mogłabym mu kupić. Nie bardzo orientuję się w obecnych trendach, dawniej dostawało się zegarek i człowiek był zadowolony, a co kupuje się dziś? Kto pomoże?
#2016-04-08 02:49:44 

adamiak82

Użytkownik

Dziś kupuje się różne rzeczy, słyszałem nawet o wycieczkach ale osobiscie nie popieram takich prezentów bo zawsze mozna je sprawić na inna okazję, urodziny albo imieniny na przykład. Na obu komuniach na jakich byłem dałem dzieciom srebrne krzyżyki, biblię i trochę pieniądzy, myślę że to najbardziej rozsądne i odpowiednie prezenty na taką okazję. Pozdrawiam.
#2016-04-08 03:52:57 

Olunia

Użytkownik

Częściowo się zgodzę, ale osobiscie uwazam ze dobrym pomyslem jest zorganizowanie wycieczki do Rzymu na przykład w celu zobaczenia Watykanu albo Ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. To przecież niezwykłe przeżycia dla każdego w dodatku związane z sakramentem. Pozdrawiam.
#2016-04-08 04:12:39 

Barmanka

Użytkownik

Wycieczka brzmi ciekawie, ale nie bardzo sie orientuję w sztuce katolickiej i prawdę mówiąc nie słyszałam o tej ikonie.
#2016-04-08 05:16:52 

Olunia

Użytkownik

Szkoda, bo warto poznac jej historię, lektura obowiązkowa: swietyjacek.pl/pl/i/Matka-Boska-Nieustajacej-Pomocy/20. Polecam również zapoznać się z innymi artykułami jakie są na stronie bo można z niej czerpać wiele inspiracji. Co do obrazu to jest przepiękny i wielokrotnie udowodniono jego właściwości lecznicze, jak również wpływające pozytywnie na umysł. 6
#2016-04-08 06:00:22 

Barmanka

Użytkownik

Bardzo dziękuję Ci za wypowiedzi. Pomyślałam że wycieczka poczeka aż mój chrześniak podrośnie bo nie chciałabym tak bardzo ingerować w lany rodziców itd. Co ciekawe znalazłam na stronie bardzo fajne krzyżyki w dobrych cenach- swietyjacek.pl/pl/c/Srebro/103, co myslicie o takim prezencie plus biblia i pieniążki jak polecał kolega?
#2016-04-08 08:53:21 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Również sądzę że tak będzie w sam raz. Z wycieczkami zdązysz jeszcze na bierzmowanie albo nawet ślub póki co trzymałabym się skromnych ale wartościowych prezentów które będą słuzyc lata. Za kazdym razem kiedy na nie spojrzy będzie pamiętał że to od chrzestnej ;).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015