#2016-04-03 23:12:35 

Emmeth

Użytkownik

Cześć wszystkim. Wraz z narzeczoną powoli przymierzamy się do organizacji wesela i słyszeliśmy że w zasadzie wszystkie terminy trzeba dostosować do sali weselnej. Kiedy to już jest ustalone można zajmować się innymi rzeczami. Skoro tak, to czy ktoś mógłby powiedzieć z oferty której sali weselnej w okolicach Warszawy warto skorzystać? Jestem napływowy w tych stronach i jako pierwszy z moich znajomych się żenię więc bardzo przyda mi się pomoc kogoś bardziej doświadczonego.
#2016-04-04 01:32:23 

iMmAnIs

Użytkownik

Jeśli chcesz pomocy kogoś doświadczonego to mogę śmiało Ci powiedzieć - nie żeń się :)
#2016-04-04 02:06:11 

wolnawiola

Użytkownik

Dowcipniś :). Właśnie to mnie zawsze denerwowało. Ktoś ma nieudany związek, albo się zwyczajnie nie nadaje żeby budować rodzinę z inną osobą i całym złem obarcza drugą osobę. To takie dojrzałe i odpowiedzialne ze strony mężczyzny.
#2016-04-04 03:13:18 

Olunia

Użytkownik

No widzę że dyskusja nam galopuje a twórca już nawet się nie wypowiada. Ja miałam wesele tutaj: salabella.pl. Polecam bo miejsce jest przepiękne, położone nad zalewem a sala prezentuje się świetnie. Jest duża przestronna, naprawdę robi wrażenie.
#2016-04-04 05:09:56 

Emmeth

Użytkownik

Serdecznie dziękuję za rzeczową odpowiedź :)
#2016-04-04 07:22:01 

Barmanka

Użytkownik

Słyszałam że firmy wynajmujące sale zajmują się także cateringiem, czy tak jest też w tym przypadku?
#2016-04-04 10:05:29 

iMmAnIs

Użytkownik

Wiesz, ja korzystałem z ich usług catteringowych i jestem bardzo zadowolony. Muszę Ci przyznać, że jeśli chodzi o catering w dobrej cenie Warszawa prezentuje się dosyć ciężko. Z zasady jest tak że im niższa cena tym gorzej, ale w przypadku tej firmy, ceny są bardzo atrakcyjne a usługi z o wiele wyższej półki niż można oczekiwać. Jedzenie świeże i pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna, zajmuje się wszystkim bardzo sprawnie i jest dobrze zorganizowana. Mogę tylko polecić.

#2016-04-04 10:34:36 

Barmanka

Użytkownik

okej, dzięki za wypowiedź. Ostatnio dosyć głęboko weszła w temat firm cateringowych i mówiono mi o tym samym, że w niskiej cenie nie można spodziewać się czegoś porządnego, ale po opiniach jakie ta firma zbiera wydaje się że pogodzili dobrą cenę z wysokim standardem i jakością.
#2016-04-04 13:32:26 

adamiak82

Użytkownik

Bardzo dobrze to ujęłaś bo tak jest rzeczywiście i mam nadzieję że dzięki nim więcej firm zacznie się bardziej angażować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015