#2016-03-29 04:45:00 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

Witam. Ponieważ okres spędzania większości wolnego casu w ogrodzie zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy wraz z małżonką kupić jakieś nowego meble ogrodowe. No i tu zaczynają się schody, bo zupełnie nie wiem, gdzie mógłbym je kupić. Bo jeśli chodzi o meble ogrodowe Wrocław ma coś godnego polecenia? Chodzi o mi o meble dość wysokiej jakości, żeby kilka lat wytrzymały, a nie, że trzeba je wymieniać na kolejny sezon. Może macie jakieś doświadczenie i coś byście polecili?

#2016-03-29 05:39:31 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Cześć. Meble ogrodowe zawsze kupuję w Teak Meble. To są już rzeczywiście dość ekskluzywne meble, ale można mieć pewność, że wytrzymają dużo. No i przede wszystkim są piękne, a nie ja tak, jak te meble z marketów produkowane masowo i sprzedawane za grosze. Te możesz kupować w ciemno.
#2016-03-29 07:44:49 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

Hm, no tak. A masz może już jakiś sprzęt od nich? Co dla siebie u nich kupiłeś? Ogólnie polecasz?
#2016-03-29 09:22:58 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Tak, jak najbardziej polecam! Ja kupiłem ostatnio leżak ogrodowy i zawsze potem trzeba się bić, żeby na nim leżeć. :P Jest taki wygodny, że każdy z niego chce skorzytać. Czy polecam? Oczywiście, że tak, mówiłem już, że w ciemno możesz kupować u nich, bo takiej dobrej jakości mają te meble. Bez problemu wszystko, nic się nie dzieje, bardzo wytrzymałe, stabilne, dobrze zakonserwowane, stoi na swoim miejscu. No mówię, meble idealne.
#2016-03-29 12:00:31 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

No skoro tak mówisz, to może rzeczywiście tak jest. :P Ja obecnie myślę na początek o samej ławce, żeby było gdzie siedzieć. Coś możesz polecić?
#2016-03-29 13:26:08 

Zulus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Jak o ławki chodzi, to tutaj masz link ogrodowe.teakowemeble.pl/lawki. Możesz sobie przejrzeć, jakie ławki mają w swojej ofercie. A mają piękne, więc na pewno znajdziesz jakąś, którą Ci się spodoba. Bardzo ozdobne, ładne, fajne. Tu się nie ma co zastanawiać, tylko brać i kupować. :P
#2016-03-29 15:07:50 

Kambii

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 34

No racja, racja. Widzę, że są bardzo ładne. No to w takim razie rzeczywiście pozostaje mi kupić. Już nie mogę się doczekać, kiedy usiądę na niej w swoim ogrodzie. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015