#2016-03-23 03:20:19 

Zalander

Użytkownik

Siemacie! Moje opony zimowe są już totalnie do kitu, a że idzie wiosna to myślałem żeby od razu kupić nowy zestaw, ale z racji zbliżającego się sezonu to raczej letnich. Myślicie, że można już przejść na te letnie? Niby jeszcze bywa, że w kwietniu spada śnieg, ale już chyba powinno być cieplej. Pozdro :)
#2016-03-23 06:08:57 

Bziku

Użytkownik

Nie ma co się spieszyć. Ja się nauczyłem po poprzednim sezonie, że pod koniec kwietnia jest najbezpieczniej zmieniać opony na letnie. Szczególnie, że na święta wielkanocne lubi jeszcze porządnie przymrozić. Zresztą skoro masz zdarte zimowe to nie powinieneś już w tej chwili nawet z nich korzystać, bo to niebezpieczne. Akurat na wiosnę idzie tanio kupić opony zimowe Dunlop na przykład. To dobry producent, sam jestem mu „wierny” od 5 sezonów już, wszystko jest jak powinno być na trasie.
#2016-03-23 08:43:07 

Zalander

Użytkownik

W sumie to masz racje… a znasz może jakiś sklep, w którym jest duży wybór nieużywanych opon w niskich cenach? Może być internetowy, nawet najlepiej by tak dla mnie było, ale w razie czego to mieszkam w Dąbrównie (woj. warmińsko-mazurskie).
#2016-03-23 09:42:52 

Koral

Użytkownik

Ja zamawiam opony co kilka sezonów, ale po sześciu to już jest najwyższy czas by kupić nowe. Ze sprawdzonych sklepów mogę polecić Opony Kunicki. Mają szeroki asortyment, potrafią też dość dobrze doradzić w kwestii wyboru. Nidzica nie jest daleko od Dąbrówna, możesz sobie podjechać tam zawsze, ale w razie czego to prowadzą też sklep internetowy.
#2016-03-23 10:24:07 

Zalander

Użytkownik

Okej, dzięki stary za polecenie. Chyba faktycznie tam skoczę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015