#2016-03-21 03:24:52 

wolnawiola

Użytkownik

Cześć dziewczyny, ciekawa jestem waszych opinii i doświadczeń. Właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i chciałabym nieco zmienić swoją dietę. Generalnie nigdy nie byłam gruba więc mogłam soibe pozwalać na jedzenie wszystkiego co chciałam, ale teraz kiedy jednak mam inny organizm w sobie, trzeba to zmienić. Tylko nie wiem jak się za to zabrać.
#2016-03-21 03:52:35 

Olunia

Użytkownik

To czemu nie zapytasz do lekarza tylko piszesz na forum? Przecież tu nie ma ekspertów. To chyba lekarz powinien ci dokłądnie doradzić, bo to on cię bada i zna twoje wyniki, a nie jakieś babki, które myślą, że coś wiedzą.
#2016-03-21 04:16:27 

wolnawiola

Użytkownik

Rozumiem, że mówisz o sobie? Mój gin niestety ale nie pomoże mi w tymz akresie, ponieważ uważa, że się na tym nie zna, jedyne co mi powiedział to to, że ma być zdrowo i dużo ryb. Ekstra. Mój lekarz rodzinny stwierdził, że nie wystawi mi skierowania do dietetyka, bo to nie jest moja potrzeba peirwszej kolejności. Więc jestem zmuszona do szukania samej.
#2016-03-21 05:27:33 

Barmanka

Użytkownik

Taaa, lekarze dzisiaj to jacyś średnio ogarnięci są. Niby położnik powinien wiedzieć wszystko o tymco jest związane z ciążą, ale nie, trzeba napędzać biznes i łazić prywatnie. Tak czy siak, ja korzystam z fajnego cateringu z poznanskiej firmy, mam dużo pracy więc nie mam kiedy gotowac, mój narzeczony również. Jest to bardzo wygodne, ich menu jest układane przez dietetyka i co wazniejsze – jest dostosowane do potrzeb kobiet w ciąży.
#2016-03-21 06:34:25 

wolnawiola

Użytkownik

Fantastycznie, że to mówisz, bo to by było moje idealne rozwiązanie. Chciałabym co prawda sama gotować sama, ale srednio mi to wychodzi i do tego jeszcze nie wiem jak, żeby było dobrze. Ostatnio np miałam ochotę na wątróbkę, ale ktoś mi powiedział, że nie wolno w ciązy. I skąd ja to miałam wiedzieć?
#2016-03-21 09:22:25 

Olunia

Użytkownik

Z internetu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015