#2016-03-10 22:18:49 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Drogie forumowiczki (i forumowicze)! Przede mną wielki dzień, bo termin porodu już za tydzień :) W pośpiechu kompletuję jeszcze ostatnie absolutnie niezbędne rzeczy. Czy mogłybyście/moglibyście polecić mi jakiś fajny sklep internetowy, w którym można nabyć ubranka i inne akcesoria dla niemowląt? Zależy mi na szybkiej dostawie i racjonalnych cenach, bo na pieniądzach to ja nie sypiam. Z góry dziękuję ślicznie! :)
#2016-03-10 23:37:57 

Barmanka

Użytkownik

Ja czasami jak nie mam siły sama się nigdzie ruszyć, to kupuję rzeczy przez sklep internetowy wyprawkowy.pl, jest dość tani, a asortyment duży, szczególnie w dziedzinie odzieży dla niemowlaków. No i co dla mnie bardzo ważne, ich śpioszki mają delikatne, klasyczne wzory, żadnej tandety. Gratuluję kochana rychłego porodu i życzę powodzenia, teraz to już z górki! :)
#2016-03-11 02:34:05 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Jeszcze takie pytanie do „zaprawionych w boju” mamuś i tatusiów maluszków – czy warto na coś konkretnego zwrócić uwagę przy zakupie butelek do karmienia? Czegoś unikać? Raaany, strasznie się denerwuję, sama już nie wiem, jak sobie poradzę!!!
#2016-03-11 04:59:43 

Olunia

Użytkownik

TYLKO SPOKOJNIE, każda z nas przechodziła przez tą fazę. Kobiety od zawsze rodziły dzieci, a skoro nasze babki sobie poradziły bez tylu gadżetów, którymi dysponujemy dzisiaj, my też sobie doskonale poradzimy (lub poradziłyśmy)!
#2016-03-11 06:17:40 

..:zazdrosna:..

Użytkownik

Moim zdaniem najwygodniejsze butelki dla niemowląt to te niskie, bo o wiele łatwiej je się myje potem. No i są tańsze, w razie czego można je częściej wymieniać na nowe. Nie planujesz karmić piersią? Przecież to najzdrowsze dla takiego maleństwa. Ja sobie nie wyobrażam karmić sztucznym mlekiem zaraz po urodzeniu…
#2016-03-11 08:35:44 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Oczywiście, że będę karmić piersią, ale ile można przy bliźniakach? Chcę odciągać mleko i po prostu z butelki podawać, zresztą nie musiałabym ciągle wstawać do maluchów sama, mąż mógłby pomóc.
#2016-03-11 09:47:08 

Olunia

Użytkownik

Bliźniaki? Jak cudownie! :D Dziewczynki czy chłopcy?
#2016-03-11 10:19:25 

osnuta_mgłą

Użytkownik

Dziewczynka i chłopiec, dwujajowe :) też jestem podekscytowana :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015