#2016-02-11 03:49:33 

mariannaXXX

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Witam serdecznie. W związku z tym, że spodziewam się dziecka poszukuję dobrego i niedrogiego sposobu na oczyszczanie wody pitnej z kranu. Ostatnio czytałam artykuł o obecności w takiej wodzie różnych bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów i nie chciałabym, aby moje dziecko miało z tym jakikolwiek kontakt, kto mógłby mi pomóc?
#2016-02-11 04:35:50 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Poruszasz bardzo ważny temat, bo dezynfekcja wody pitnej jest niezwykle istotna, szczególnie jeśli w domu pojawi się małe dziecko. Również czytałem rozne artykuły a że w moich stronach woda jest dosyc mocno zanieczyszczona, to kupilem lampe UV do wody. Musze powiedziec, ze w smaku nie czuc prawie zadnej roznicy, ale od kiedy pije naswietlana wode wydaje mi sie ze jestem jakis lzejszy, szybszy, trudno to opisac. W kazdym razie polecam.
#2016-02-11 07:35:04 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

Hej. dawniej stosowalam filtry, i przypadly mi do gustu. Zauwazylam ze woda byla bardziej czysta i nieco smaczniejsza. Pózniej znajoma polecila mi to, o czym wspominal kolega, czyli lampę do wody i przyznaje ze również dziala fantastycznie. Woda jest jakby lżejsza i szybciej przyswajalna :). Pozdrawiam
#2016-02-11 09:13:38 

mariannaXXX

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Dziękuję za wypowiedzi. Nigdy nie slyszalam o lampie do wody, mozecie mi powiedziec jak to działa? Czy to aby bezpieczne?
#2016-02-11 11:06:45 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

No pewnie, ze bezpieczne. Lampa naswietla wodę promieniami UV, które niszczą bakterie. Takie promieniowanie wystepuje wszedzie ale lampa emituje jego wieksza ilosc. Z resztą poczytaj sobie na tej stronce: wodawdomu.pl/uzdatnianie-wody?id=lampa-uv-do-wody. Masz tam wszystko opisane i wyjasnione. Z tego co wiem to lampy UV stosuje sie w szpitalach wiec musi to byc bezpieczne :)
#2016-02-11 13:17:27 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

W szpitalach uzywa sie tego juz od 30 lat :). Jako polozna z wiekszym stazem pamietam, kiedy wprowadzano lampy na moim oddziale. A tak przy okazji, na kiedy masz termin?
#2016-02-11 14:54:24 

mariannaXXX

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Bardzo dziękuję za pomoc :). Ciesze się ze mi pomogliscie i wszystko wyjasniliscie. A termin mam za 4 miesiące :). Pozdrawiam i miłego dnia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015