#2016-01-18 12:17:16 

Limonka

Użytkownik

Czesc wszystkim. Szukam pomyslu na prezent dla kolerzanki na nowe mieszkanie. Zamiast standardowego kwiatka lub kieliszkow, pomyslalam o jakims drobiazgu wykonanym z eleganckiej stali nierdzewnej, czyms, co przyda sie w kuchni.
#2016-01-18 14:08:41 

Barmanka

Użytkownik

Ostatnio widziałam w sklepie piękne wieszaki kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej. Myślę, że taki drobiazg przyda się w każdej kuchni, tym bardziej, że tego typu wieszaki pasują do różnych rodzajów wystroju. Sprawdzą się w kuchniach o wystroju nowoczesnym i klasycznym. Myślę, że znajoma będzie zadowolona z takiego upominku.
#2016-01-18 16:17:46 

Zulus

Użytkownik

A to koniecznie musi być coś do kuchni? Ja chętnie dostałbym coś bardziej uniwersalnego. Lubię spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu i ucieszyłbym się na przykład z grilla ogniskowego. Kiedyś widziałem taki stalowy grill przenośny na trójnogu. Super sprawa. Ewentualnie może coś takiego rgmet.eu/nasze-produkty/wedzenia/termometry.html . Tylko taki prezent to już musi być wręczony komuś, kto interesuje się wędzeniem. Ja z pewnością bym się z czegoś takiego ucieszył.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015