#2016-01-18 09:06:42 

Emmeth

Użytkownik

Podczas minionych świąt Bożego Narodzenia otrzymałem od żony wyjątkowy prezent. Jest to replika karabinu maszynowego, o której wspominałem jej już od jakiegoś czasu. Długo się zastanawiałem nad samodzielnym zakupem, ale na szczęście wyręczyła mnie żona. Teraz to się dopiero zacznie. Ale pewnie muszę zrobić kolejne zakupy, bo i osprzęt jest potrzebny i amunicja dodatkowe. W co powinienem zaopatrzyć się na początku?
#2016-01-18 10:22:35 

Koral

Użytkownik

Pewnie z zakupem dostałeś pakiet startowy, jeśli chodzi o amunicję. Musisz teraz dokupić sobie spory zapas. Wiem to po sobie, że jak zacząłem przez pierwsze dni testować broń, to amunicja kończyła się w zastraszającym tempie. Ale spokojnie, teraz można dostać praktycznie wszystko od ręki. Polecam dobrze skrojone i wyważone kulki pakowane po 23 g, które współgrają z karabinami o słabszej mocy. Nie są drogie, ale starczają na dość długo.
#2016-01-18 11:38:02 

iMmAnIs

Użytkownik

No kolego gratuluję fajnej żony. Moja niestety sprawiła mi tylko kolejny krawat i portfel. Co prawda sugerowałem jej moje zainteresowania, ale niestety nie zrozumiała mojego przesłania. Ja już taką broń mam, ale chciałem coś nowszego. Spraw sobie na początek jakąś tarczę i chwytak do niej. Jak trochę potrenujesz to możesz dokupić kolejne elementy.
#2016-01-18 13:07:44 

Limonka

Użytkownik

Ja mojemu chłopakowi do zestawu zafundowałam jeszcze zestaw dobrych rękawic taktycznych. Nie chronią co prawda przed mrozem, ale pozwalają pewnie trzymać rękojeść w przypadku pistoletu lub całą broń w przypadku karabinu. Wydatek jest niewielki, a przyjemność ze strzelania dużo większa.
#2016-01-18 14:09:16 

Zulus

Użytkownik

Jak cię wciągnie to za chwilę będziesz potrzebował nie tylko rękawic, ale i całego ubrania. A jest w czym wybierać. Ubrania, elementy maskujące, ochraniacze jest tego całe mnóstwo. Najważniejsze, żeby było ci wygodnie jak to wszystko ubierzesz i będziesz nosił na sobie. Warto zaprosić do zabawy też znajomych. W kilka osób takie bieganie i strzelanie jest dużo bardziej przyjemniejsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015