#2016-01-14 00:56:28 

Zelda

Użytkownik

Hej! Chciałabym kupić dla mojego dziewięcioletniego syna pierwszą książkę o podróżach. Z mężem staramy się w nim wzbudzić zainteresowanie turystyka, no i chciałabym, żeby powoli zaczęła mu się robić kolekcja ciekawych książek o podróżowaniu, szczególnie po Europie. Czy ktoś może mi polecić ksiegarnię internetową, sieciówki to ja znam, więc chodzi mi o coś bardziej z klimatem i coś mnieszego ;) żeby samo wchodzenie na stronę było przyjemnością i przygodą :D
#2016-01-14 03:45:53 

Voyciechowsky

Użytkownik

Ja tu nie pomogę, bo opieram się jednak na sieciówkach... Niektóre książki znam z polecenia z blogów podróżniczych, no ale to nie jest poręczne, kiedy chce się przeglądać dane oferty i szukać czegoś dla siebie :P Z pewnością zaraz ci ktos coś poleci
#2016-01-14 05:00:57 

Maka

Użytkownik

Ja mogę z czystym sercem polecic księgarnię Triptelnik triptelnik.pl/pl/c/Ksiegarnia/14, wejdź i sama zobacz czy ci klimat odpowiada :P Mi się strona podoba, lubię sobie od czasu do czasu poprzeglądać ofertę, nawet kiedy nie mam w planach nic kupować ;)
#2016-01-14 05:51:14 

decomposer

Użytkownik

Faktycznie ciekawa strona. Szczególnie, że jest też oferta przeznaczona docelowo dla dzieci.
#2016-01-14 08:45:43 

Zelda

Użytkownik

Dzięki wielkie, o coć takiego mi chodziło ;) Pierwszą książkę kupię mu sama, a potem niech przegląda samodzielnie i wybiera coś dla siebie. Obiecałam mu, że w tym roku co miesiąc będę mu kupowała książkę i jak na razie jest tym pomysłem zachwycony. Wczoraj sprzątał z pułki swoją kolekcję figurek, żeby już zrobić miejsce na książki :P też mnie zaskoczył taki entuzjazm :)
#2016-01-14 11:24:22 

Maka

Użytkownik

Świetnie! Teraz dzieci często ograniczają się tylko do komuptera i gier ;) Także taki entuzjazm to skarb jeśli chodzi o dziecko :P Oby oprócz kupowania i kolekcjonowania czytał te książki z uciechą ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015