#2016-01-05 07:01:49 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Urządzam właśnie pokoik dla mojej córeczki i szukam jakiś ciekawych inspiracji. Znacie może jakieś blogi, gdzie znajdę ciekawe pomysły na wnętrza? A może polecacie jakieś rozwiaznaia, ktore mogą się sprawdzić w takich wnętrzach? Będę bardoz wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.
#2016-01-05 09:19:41 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

Postaw na pastelowe kolory, ale nie przesadzaj z różem :) Żeby ożywić troche ściany możesz się zdecydować na naklejki na ściany do pokoju dziecięcego. Jakieś motylki, gwiazdki lub inne ciekawe motywy. Dokupisz pasujące mebleki i drewniane literki z imieniem corki i będzie pięknie :)
#2016-01-05 10:20:38 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

Ja długo walczyłam o ograniczenie różu w pokoju mojej córki, ale poległam :) Na szczescie udało mi się przemycić dekoracyjny szablon malarski i w kilku miejscach namalowane są białe motywy.
#2016-01-05 10:46:16 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Dziękuje za wasze propozycje. Z pewnością zdecyduję się je wykorzystac. Na szczescie rozowych scian nie będzie :) Chciałem coś bardziej kolorowego. Chciałbym też całość ożywić i wykorzystać coś typu naklejka ścienna o kształcie drzewa. Myślicie, ze taki leśny pokoik będzie dobry dla dziewczynki? Czy może jednak powinienem iść w ten nieszczesny róz?
#2016-01-05 11:38:13 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

Jeśli córka nie jest miłośniczką różu, księżniczek i jednorożców, powinien się jej taki bajkowy pokoik jak najbardziej spodobać. Porozmawiaj z córką i zapytaj, o czym marzy i jak sobie wyobraża swoj pokój. Z pewnością wiele pomysłów będzie nie do wykonania, ale może jakić drobny element uda się przemycić. Możesz też córkę poprosić o pomoc w wyborze naklejki na ścianę w jej pokoju.
#2016-01-05 13:48:32 

decomposer

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Grodzisk Wlkp

Wiek: 22

Dięki. Chyba tak bedę musiał zrobić, bo jak nie będzie chciała spć w swoim pokoju to zamieszka w naszej sypialni :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015