#2015-12-31 10:02:10 

Koral

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Radom

Wiek: 38

Planuję w nowym roku przeprowadzić gruntowną modernizację zewnętrznej części domu, jak i otoczenia. Mam tutaj na myśli ogród jako całość, architekturę ogrodową, chodniki oraz całe opłotowanie. O ile większość koncepcji mam już w głowie, to w dalszym ciągu zastanawiam się nad pomysłem na ogrodzenie. Podoba mi się zarówno drewno, jak i metal. Każde ma swoje wady i zalety, proszę o pomoc w wyborze.
#2015-12-31 10:12:32 

Bziku

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Racławice

Wiek: 32

Z drewnianym płotem jest o tyle problem, że trzeba go zdecydowanie częściej konserwować niż metalowy. Jest trochę tańszy, jeśli chodzi o kupno, ale wbrew pozorom bardzo dużo przy nim pracy. Ja polecam raczej stalowy, solidny płot razem z bramą.
#2015-12-31 10:34:04 

Emmeth

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Wrocław

Wiek: 34

Ja też sądzę, że metalowy płot jest lepszy. Od dawna montuje na swojej posesji tylko konstrukcje stalowe Poznań ma wielu producentów tego typu towarów. Łatwo je zamówić i łatwo namierzyć. O montaż nie będziesz musiał się pewnie martwić bo zrobią to specjaliści z firmy, w której złożysz zamówienie.
#2015-12-31 13:18:06 

Olunia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Tarnów

Wiek: 29

Masz rację, że firm wykonujących tego typu produkty w Poznaniu jest bardzo dużo. Sama z takiej skorzystałam i nie tylko jestem zadowolona z wykonania, ale przede wszystkim z ceny. Wyszło ostatecznie taniej niż się spodziewałam. Firmy tego rodzaju obróbkę metali mają opanowaną do perfekcji. Nie ma dla nich znaczenia czy w grę wchodzą cięcia czy gięcia. Zawsze pełna profeska.
#2015-12-31 15:16:25 

iMmAnIs

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

Polecam metal. Jak nawiążesz współpracę z takim producentem, to później będziesz miała łatwiej, jeśli będziesz znowu coś potrzebował. Szybko poszukasz firmę spawającą w Poznaniu, bo już będziesz ją po prostu znał.
#2015-12-31 16:20:05 

Limonka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Toruń

Wiek: 21

Jakby nie patrzeć metalowy płot jest bardziej solidny. Myślę, że dodaje on pewnego prestiżu posesji na której jest zamontowany. Polecam to rozwiązanie. Jak będzie dobrze zabezpieczony to nie ma mowy o żadnych ubytkach czy zmianie koloru. W przypadku drewna możesz często się z czymś takim spotkać. Rozwiązanie jest przetestowane przeze mnie osobiście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015